Menu

Kobra 240 SS5 Turbo ES

Cechy produktu

  • Producent Kobra 
  • Pojemność kosza 35 l
  • Szerokość wejścia 240 mm
  • Funkcje cięcie zszywek, niszczenie kart plastikowych, cięcie płyt CD 
  • Rodzaj cięcia paski 

Opis

Super Promocja! - Zapraszamy do skorzystania z rabatu 15% na niszczarki Kobra używając kodu kobra3 w koszyku sklepu. Niszczarka Kobra 240 SS5 Turbo ES asygnowana do wykorzystywania w obfitej i średniej wielkości biurach, rejestracjach i urzędach.

mocna i trwała do niszczenia pokaźnej ilości dokumentów łącznie ze zszywkami i spinaczami. Szerokość szczeliny wejściowej 240 mm, przy jednokrotnym podaniu niszczy aż 52 arkusze papieru, tnąc na cienkie paski 5,8 mm.

Niszczarka innowacyjny System Energy Smart charakteryzujący się dużą oszczędnością energii, za sprawą funkcji stand-by niewiele znaczącemu poborowi mocy. Za pomocą Systemu Turbo Power – (dodatkowe uderzenie mocy), pomyślnie likwidujące zatory spowodowane nadmierna ilością podanych dokumentów.

samoczynny start/stop usprawnia płynne funkcjonowanie pracy przy niszczeniu dokumentów. Wyjątkowo cicha niszczarka na dodatek została wzmocniona systemem SPPU – Super Potential Power Unit, cichy system napędu nie rozprasza innych przy wykonywaniu obowiązków, poziom głośności 55 dba.

Niszczarka wyekwipowana jest w wytrzymały silnik z systemem chłodzenia, przypasowany do pracy ciągłej poprzez 24 godziny na dobę. Trwałe noże niepodatne na zszywki i spinacze. Zabezpieczenie silnika przed przegrzaniem.

samoczynne odcięcie zasilania w sytuacji zaklinowania papieru, podniesionej pokrywy albo wyjęcia pojemnika na ścinki. Zaopatrzona jest wyjmowany kosz z procesem obniżania pojemności, objętości 35 l.

dodatkowo zainstalowana dioda sygnalizuje o wyjętym koszu. Proste niszczenie szerokich wydruków komputerowych Zamocowane stabilne koła pozwolą nam luźno przemieścić sprzęt. Wymiary niszczarki: długość 37 cm, szerokość 33 cm, wysokość 56 cm.

Waga niszczarki: 14 kg. Moc urządzenia: 460 W. Gwarancja: 3 lata na całość urządzenia, 20 lat na noże tnące. Nie wiesz jakie urządzenie do niszczenia dokumentów wybrać? Zadzwoń lub napisz do nas a postaramy się dobrać odpowiednią niszczarkę do Twoich potrzeb.

Tel. (34) 366-72-72 Email: sklep@solokolos.pl

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.