Menu

Oquendo Cofibox Elite Torrefacto 0,5 kg mielona

Cechy produktu

  • Producent Oquendo 
  • Rodzaj mielona 

Opis

Kawa mielona Oquendo Cofibox Elite Torrefacto 0,5 kg to jeden ze sztandarowych produktów palarni Oquendo, która zastosowała do jej przechowywania zastrzeżone i autorskie opakowanie Cofibox®. Kolejnym oryginalnym rozwiązaniem jest paczkowanie zmielonej kawy momentalnie po jej wypaleniu, co jest osiągalne dzięki użyciu wentyli odprowadzających wytworzone przez kawę gazy, podobnie jak w przypadku kaw ziarnistych. Wszystko to zagwarantuje kawie Oquendo Cofibox Elite Torrefacto 0,5 kg unikalną świeżość zarówno przed, jak i po otwarciu paczki.

Ziarna użyte do jej produkcji to Arabica pochodząca z plantacji Ameryki Południowej (Kolumbia, Brazylia) oraz afrykańska Robusta (Uganda). 30% domieszki ziaren prażonych w sposób torrefacto bezspornie zniża kwaskowatość, nadaje kawie lekkiej goryczki i wyraźnego, intensywnego aromatu. W smaku kawa Oquendo Cofibox Elite Torrefacto 0,5 kg jest średnio mocna, z wyraźnie wyczuwalną nutą kwiatową i czekoladowo-orzechowym posmakiem.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.