Menu

Oquendo Gourmet Kopi Luwak 100 g

Cechy produktu

  • Producent Oquendo 

Opis

Oquendo Gourmet Kopi Luwak to prawdziwie unikatowa kompozycja, złożona z nieszablonowych, bardzo rzadko spotykanych ziaren z Indonezji, głównie z terenów Jawy, Sumatry, a także Sulawesi. Ta najdroższa kawa świata zawdzięcza swą nazwę dialektowi bahasa, w którym słowo „kopi” oznacza kawę, a „luwak” to regionalna nazwa kota cywetowego, czyli zwierzęcia, które bezbłędnie odnajduje najkorzystniejsze ziarna kawowca, żywiąc się nimi. Za sprawą działania soków trawiennych zewnętrzny miąższ zostaje usunięty, a lekka fermentacja powoduje, że odzyskane ziarna posiadają niepowtarzalny smak, przez co cieszą się tak dużym zainteresowaniem miłośników kawy na całym świecie.

Kawa ta cechuje się niezwykle złożonym i głębokim bukietem, istotną kwaskowatością, a także standardową goryczką. W aromacie wyczuwalne są z kolei nuty karmelu, a także czekolady. To właśnie ze względu na swoje wyjątkowe atrybuty smakowe i naturalnie ograniczony proces produkcji, Kopi Luwak stanowi prawdziwą gratkę dla wszelkich zagorzałych kawoszy.

dodatkową zaletą kawy Oquendo Gourmet Kopi Luwak jest komfortowe w użyciu opakowanie, które prosto daje się szczelnie zamknąć, skutecznie broniąc unikalny aromat ziaren przed zwietrzeniem.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.