Menu

Stacjonarny stół do masażu SM-2 PRACTICAL

Cechy produktu

  • Producent Techmed 

Opis

Opis serii stołów do masażu SM-2

Stoły rehabilitacyjne z serii SM-2 to stacjonarne stoły asygnowane do masażu. Wykonane zostały z należytą dbałością o detale, dzięki temu są produktem wysokogatunkowym. Podstawa wytwarzana jest z profili stalowych malowanych proszkowo. Natomiast leżysko obite jest wysokiej jakości tapicerką vinylową. Cechą typową dla tej linii jest "lekka" podstawa, która w połączeniu z możliwością zamontowania kółek sprawia, iż stoły SM-2 są wysoce mobilne.

Stoły do masażu SM-2 mogą być wytwarzane w kilku opcjach. Wybrać można rodzaj regulacji wysokości, opcję kółka jezdne, przystępny jest bogaty wzornik kolorystyczny, dzięki czemu z powodzeniem dostosują Państwo wygląd stołu do swojego gabinetu.


Opis modelu Stołu do masażu SM-2 (Practical) E, H
Stół do masażu SM-2 cechuje lekka, choć stosunkowo jednostajna budowa. Wyekwipowany jest w siedmiosegmentowe leżysko co sprawia, iż stół można w dowolny sposób dopasowac do aktualnych potrzeb. Jest to bardzo przydatne w praktyce każdego masażysty, dzięki takiemu rozwiązaniu ograniczono do minimum koniecznośc korzystania z kształtek do masażu. Wyekwipowany jest w wąski zagłówek z podłokietnikami, których wysokość można regulować.
Regulować można ponadto wysokość części środkowej stołu (9cm)- daje to efekt podobny do wykorzystania półwałka lędźwiowego.
Regulacja wysokości w zalezności od wybranej opcji jest realizowana przy pomocy:
- podnośnika śrubowego (model SM-2 - regulacja ręczna),
- siłowników elektrycznych (model SM-2E)
- siłowników hydraulicznych (model SM-2H).
Kąt nachylenia zagłówka wynosi od -80° do +45° i jest regulowany przy pomocy sprężyny gazowej.
Regulacji podlega także kąt nachylenia podnóżka - za pomoca sprężyny gazowej.lecz jest to podstawowy model, to jest wystarczająco innowacyjny, aby sprostać Twoim wymaganiom. Jest to najszczególniej ekonomiczna i zarazem użyteczna propozycja do gabinetu rehabilitacji. Wyekwipowany jest w stalowe uchwyty po obu stronach stołu służące do mocowania pasów stabilizujących. Zagłówek wyprodukowany jest z wymodelowanym wycięciem w kształcie gruszki.


cechy charakterystyczne stołu do masażu SM-2:Opcje regulacji wysokości stołu do masażu SM-2:

Wyposażenie dodatkowe stołu do masażu SM-2

Wyposażenie stołu w kółka jezdne,

Dodatkowa regulacja podnóżka w zakresie 0 - 85 stopni - UWAGA - w przypadku dokupienia tej opcji stół zmienia swoją konstrukcję z 7 segmentowej na 5 segmentową. Zdjęcie poniżej

Wieszak na ręczniki do stołów stacjonarnych

Rama sterująca (tylko wersja elektryczna),

pilot nożny pojedynczy (tylko wersja elektryczna),


Zagłówek z krągłą zatyczką i poduszkąWzornik kolorystyczny


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.