Menu

Urban Armor Gear Medium Sleeve Pokrowiec Ochronny do Urządzeń 13" (Black)

Cechy produktu

  • Producent Urban Armor Gear 

Opis

nowe rozwiązania, nowe nieprzeciętne pomysły

UAG powiększył swój asortyment o w pełni nową kategorię – materiałowe akcesoria do urządzeń mobilnych takie jak futerały czy plecaki. Jeśli nie jesteś zwolennikiem plastikowych obudów a chcesz zapewnić swojemu urządzaniu całkowitą ochronę to UAG Sleeve jest nadzwyczajnym rozwiązaniem.

Liczy się to co jest we wnętrzu

wewnątrz futerału znajdują się uchwyty umożliwiające umieszczenia urządzenia w odpowiednim miejscu uniemożliwiając jego przemieszczeniu oraz kieszeń z znikomej siatki do której możemy chować mniejsze akcesoria jak przewód czy pendrive.

Ochrona potwierdzona dokumentem

UAG zadbał żeby futerał chronił Twoje urządzenie. Ochrona ta jest gwarantowana przez certyfikat wojskowy MIL STD 810G-516.6 określającym stopień oporności na wstrząsy w razie upadku.

dopasowany do Ciebie i do pogody

bezkompromisowe wzornictwo z charakterystycznymi dla UAG motywami. Materiały odporne na warunki atmosferyczne. Futerał UAG to korzystny wybór równocześnie do rutynowych biurowych zmagań jak i weekendowych wypadów poza miasto.

O Urban Armor Gear

Produkty UAG są projektowane w USA przez poszukiwaczy przygód dla poszukiwaczy przygód. Akcesoria UAG przesiąknięte kwintesencją przygody. Pracujemy ciężko, szukamy nowych, nietypowych inspiracji i cały czas przesuwamy granice klasycznych pomysłówwytwarzać produkty najwyższej jakości

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.