Menu

Panel ścienny BOARDS White

Cechy produktu

  • Producent PLAN 

Opis

Panel ścienny BOARDS o szerokości 1200 mm, wysokości 1455 mm i głębokości 54 mm. Jeżeli potrzebujesz dużo półek, haków (wyposażenie opcjonalne) lub cokolwiek, panel ścienny zaoferuje wykwintne rozwiązanie.

Półki są wsuwane na bok szczeliny, dzięki temu można je przesuwać i umieszczać na różnorodnych wysokościach zgodnie z życzeniem. Haczyki działają w podobny sposób, dzięki temu istnieje możliwość najróżniejszych kompilacji.

Chcesz więcej półek? Ułóż panele obok siebie. Podczas konstrukcji panelu na płytę gipsową potrzebne będzie zastosowanie niskich szafek BOARDS (611178, 611179, 611180 albo 611181), na które stawia się panel i mocuje do ściany.

Linia tworząca całość Linie horyzontalne będące elementem graficznym obejmują całą kolekcję. W obrębie poszczególnych komponentów wyraźna linia pełni rozmaite funkcje lecz jedna z nich jest wspólna- wiąże różne komponenty mebli w niebanalną całość.

Jakiekolwiek kompozycje części wybierzesz, zawsze będą wzajemnie do siebie nawiązywać i pasować....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.