Menu

Panel ścienny BOARDS Wood, dąb naturalny

Cechy produktu

  • Producent PLAN 

Opis

Panel ścienny BOARDS o szerokości 1200 mm, wysokości 1455 mm i głębokości 54 mm. Jeżeli potrzebujesz dużo półek, haków (wyposażenie opcjonalne) albo cokolwiek, panel ścienny zaoferuje eleganckie rozwiązanie.

Półki są wsuwane na bok szczeliny, dzięki temu można je przesuwać i umieszczać na najróżniejszych wysokościach zgodnie z życzeniem. Haczyki działają w podobny sposób, dzięki temu istnieje możliwość zróżnicowanych kombinacji.

Chcesz więcej półek? Ułóż panele obok siebie. Podczas konstrukcji panelu na płytę gipsową konieczne będzie użycie niskich szafek BOARDS (611178, 611179, 611180 lub 611181), na które stawia się panel i mocuje do ściany.

Linia wytwarzająca całość Linie horyzontalne będące elementem graficznym obejmują całą linię. W obrębie poszczególnych części wyraźna linia pełni rozmaite funkcje ale jedna z nich jest wspólna- jednoczy różne elementy mebli w atrakcyjną całość.

Jakiekolwiek kompozycje składników wybierzesz, zawsze będą wzajemnie do siebie nawiązywać i pasować....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.