Menu

Podstawa z nogami WCn 321 W

Cechy produktu

  • Producent Malow 

Opis

CTOUCH to produkt holenderskiego producenta pionierskich monitorów interaktywnych najwyższej jakości. Monitory tej marki zezwalają na organizację wyśmienitego stanowiska do nauki, pracy i rozrywki. Zostały one zaprojektowane według innowacyjnych standardów i wzorów, mają wysoką jakość obrazu, a także zostały wyekwipowane w inteligentne rozwiązania dotykowe. W każdym w nich klient może dojrzeć dbałość o każdy, nawet najmniejszy szczegół zarówno od strony zastosowanych technologii jak i designu.

CTOUCH Leddura xts 98 ma rozwiązanie all-in-one, które zostało wytworzone by wspomóc kreatywność i powiększyć zaangażowanie uczestników zajęć szkolnych albo spotkań biznesowych. Ekran zaopatrzony jest w 20-punktową technologię dotyku Surface Light Wave, która została zastosowana z myślą o pracy grupowej i komfortowym korzystaniu z gestów w systemach Windows 8.1, 10, a także Android.

zastosowany system Android umożliwia korzystanie z możliwości monitora interaktywnego choćby w przypadku, gdy w pobliżu nie ma żadnego komputera. Moduł pozwala na bezproblemową obsługę materiałów w wysokich rozdzielczościach, np. UHD albo 4K. Wyświetlacz ponadto system nagłośnieniowy, który obejmuje 2 wysokiej klasy głośniki o mocy 12 W RMS każdy.

serię Leddura XTS wyróżnia dodatkowo niesamowicie szczegółowy i płynny obraz dostępny dzięki matrycy o rozdzielczości UHD (3840 x 2160), która działa w częstotliwości 60 Hz. Dodatkowo, ma specjalne złącze EZ Slot, które pozwala rozbudowywać monitor np. O asygnowany panel głośnikowy, pisak elektroniczny, dopełniające porty czy router wi-fi. Kolekcję Leddura XTS wspiera jeszcze kanon OPS, który pozwoli na integrację monitora z dedykowanym komputerem PC.

Najwyższa jakość wykonania CTOUCH potwierdzona jest aż 3-letnią gwarancją producenta, którą można przedłużyć choćby do 7-lat!

dostępne wymiary w ramach serii Leddura xts to 75" i 98".

Wszystkie monitory CTOUCH dostarczane są z oprogramowaniem RM Easiteach w języku polskim. Oprogramowanie to zostało produkowane z myślą o edukacji i niesie ze sobą zestaw m. In. Ponad 4.500 tworzyw w bazie, bank widżetów, a także przekształcanie tekstu na mowę.

Przed zakupem prosimy o kontakt w celu potwierdzenia przystępności towaru.

fotografie poglądowe. Wyposażenie zaprezentowane na zdjęciu może się różnić w zależności od modelu

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.