Menu

Schodołaz gąsienicowy dla niepełnosprawnych (JOLLY 130 Standard)

Cechy produktu

  • Producent TGR 

Opis

Schodołaz gąsienicowy dla osób niepełnosprawnych Jolly 130 standard SKORZYSTAJ Z DOFINANSOWANIA NA SCHODOŁAZ OSOBOWY do 95% wartości (LIKWIDACJA BARIER ARCHITEKTONICZNYCH)
Transport osób niepełnosprawnych po schodach
TGR 130 Jolly kanon nieprzeciętnie poradzą sobie choćby w wąskich przestrzeniach, a także w ciasnych klatkach schodowych. Ten schodołaz gąsienicowy dla osób niepełnosprawnych pozwala pokonać zakręty pod kątem prostym oraz pełnym. Budowa ta może poszczycić się taką zwrotnością na spocznikach o rozmiarach 97 na 97cm. Schodołaz gąsienicowy TGR 130 Jolly to z reguły połączenie komfortu, niesamowitej praktyczności sprawności w pokonywaniu barier architektonicznych.
Schodołaz z podpięciem do wózka
Tak jak i w innych modelach, tak tutaj producent czyl firma TGR, miała na uwadze w głównej mierze bezpieczeństwo podczas transportu osób niepełnosprawnych po schodach i ich komfort. To właśnie z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie ten schodołaz osobowy został wyposażony w niezwykle pojemny akumulator, który jest przymocowany do urządzenia na stałe. Bateria pozwala na pokonanie do 50 pięter po jednym naładowaniu.
Tani schodołaz do wózków inwalidzkich
Przemyślana budowa zezwala na prosty montaż oraz demontaż TGR 130. Bez trudu umieścisz ten schodołaz z wózkiem w bagażniku twojego auta, aby przetransportować go w inne miejsce. TGR 130 Jolly został wytworzony z komponentów najwyższej jakości, charakteryzujących się trwałością i wytrzymałością. Ten schodołaz gąsienicowy może poszczycić się udźwigiem do 130 kg, który odpowiada wadze osoby transportowanej wraz z wózkiem inwalidzkim. Z drugiej strony, urządzenie jest lekkie, biorąc pod uwagę osiągane wyniki. Ten schodołaz do wózków inwalidzkich waży zaledwie 52 kilogramy.
Najmniejszy przenośny transporter schodowy na rynku
Jest to jeden z mniejszych oraz najbardziej mobilnych schodołazów, dostępnych aktualnie na rynku. Za bezpieczeństwo odpowiada negatywny hamulec elektromagnetyczny 12 V, rączki pokryte przeciwpoślizgowym materiałem, przycisk stop i pasy bezpieczeństwa. Te wszystkie atrybuty tego urządzenia sprawiają, iż jego użytkowanie jest niesamowicie przystępne, bezpieczne oraz niewymagające wysiłku fizycznego osoby pomagającej. Maszyna wyekwipowana jest w silnik elektryczny pomocy 12 V - 160 W DC – schodołaz gąsienicowy osobowy pokona do 24 poziomów w ciągu minuty.
ZASTOWOWANIA SCHODOŁAZÓW OSOBOWYCH ELEKTRYCZNYCH (przejrzyj więcej)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.