Menu

Wózek skrzynkowy średni - zamykana skrzyń, 3 półki

Cechy produktu

  • Producent B2B Partner 

Opis

Wózek ten służy do transportu i magazynowania przedmiotów, które wymagają ochrony przed kradzieżą. Wielkość platformy: 1200 x 800 mm, kompletna wysokość: 1250 mm. Nośność wózka: 600 kg. Konkretna spawana budowa zapewnia stabilność.

Szkielet wózka jest spawany ze stalowych profili. Ściany i górne wieko tworzone są z siatki 50 x 50 mm albo z ocynkowanej blachy. Wózek zaopatrzony jest w podwójne drzwi skrzydłowe z zamkiem cylidrycznym.

W zestawie znajdują się 2 klucze. Koła wózka wyposażone są w pokrywy, które zapobiegają wplątywaniu się nici i sznurków i zatykaniu się łożysk zróżnicowanymi skażeniami, dzięki temu przedłuża się żywotność koła, posiadają średnicę 200 mm, 2 koła są jednostajne i 2 obrotowe wokół własnej osi.

Koła można na życzenie uzupełnić dwufunkcyjnymi hamulcami. Jedno obrotowe koło z hamulcem Metalowe części wykończone malowaniem proszkowym RAL 5005. Dno tworzone jest z laminowanej płyty wiórowej, która osadzona jest w stalowej ramie.

Na życzenie możemy zaoferować dno...

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.