Menu

ATEN *Ultra Short Depth LCD Cons. USB,HDMI CL3700

Cechy produktu

  • Producent ATEN 

Opis

Ultraszybka konsola LCD z pojedynczą szyną WideScreen (USB, HDMI) ATEN CL3700 NW CL3700 USB HDMI LCD to konsola KVM LCD z pojedynczą szyną, zaopatrzona w szerokoekranowy monitor LCD 18,5 "z podświetleniem LED ze zintegrowaną klawiaturą i panelem dotykowym.

Ta mała głębokość pasuje do wszystkich 19-calowych szaf sprzętowych i jest niezwykle odpowiednia do płytkich stojaki. CL3700 stanowi wyśmienite rozwiązanie oszczędzające miejsce w specjalnych środowiskach, takich jak zewnętrzne samochody dostawcze (samochody dostawcze OB) i kompaktowe sterownie.

CL3700 to przeznaczona przednia konsola przesuwna do zgodnych przełączników KVM HDMI. Panoramiczny monitor LCD Full HD CL3700NW zagwarantuje perfekcyjną jakość video i zapewnia duży obszar oglądania. Dla pokaźniejszej wygody użytkownicy mogą zarządzać komputerem z konsoli zewnętrznej.

CL3700 posiada port dla zewnętrznej myszy USB na panelu przednim urządzenia, a porty dla drugiej konsoli KVM (klawiatura / mysz USB i monitor HDMI) znajdują się na panelu tylnym. Dzięki bogatemu zestawowi funkcji, CL3700 został zaprojektowany tak, żeby przekraczać wymagania dotyczące optymalizacji przestrzeni kosmicznej, nadzwyczajnej jakości video, adaptacyjnego wdrażania i wszechstronności operacyjnej, i jest doskonały do zastosowań takich jak mobilne przesyłanie strumieniowe na żywo w sektorze nadawczym lub w sterowniach o ograniczonej przestrzeni w dowolnej branży.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.