Menu

Candycloud maszyna do waty cukrowej 500W biała

Cechy produktu

  • Producent OneConcept 

Opis

Puszyste chmurki w obszernej obfitości: maszyna do robienia waty cukrowej oneConcept Candycloud w ciągu kilku minut zamieni słodkie kryształki w puchatą, cukrową watę. Maszyna do wyrobu waty cukrowej bez dwóch zdań sprawdzi się na imprezach dziecięcych.

Dzieci mogą w zabawowy sposób kreować z nitek cukru własne chmurki. Podgrzany wcześniej pojemnik należy napełnić cukrem dołączając patyczek i miarkę. Grzałka kwarcowa o mocy 500W stwarza ciepło konieczne do stopienia kryształów cukru i wytworzenia długich nitek.

Wata cukrowa może mieć postać waty, miętowych nitek albo być "bez cukru". OneConcept Candycloud przywołuje wspomnienia z dzieciństwa o wyjściach do wesołego miasteczka i na kiermasze, puszczając wodze wyobraźni i przypominając smaki z tamtych czasów.

Szeroko otwarte, dziecięce oczy i lepkie buzie - to dzieło maszyny do waty cukrowej oneConcept. Przystępne odcienie: biały, miętowy (pozycja 10030738)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.