Menu

Caso Germany SV500 - produkt w magazynie - szybka wysyłka!

Cechy produktu

  • Producent Caso Germany 

Opis

CASO GERMANY SV500 - urządzenie do próżniowego gotowania ryb, warzyw, mięs w woreczkach próżniowych. Model SV500 pozwoli przygotować potrawy z zachowaniem aromatów, witamin i soków z przyrządzanych potraw.

Żywność umieszczoną w woreczkach próżniowych gotujemy bez stresu i efektu "rozgotowania" potraw. Dzięki wielkiej mocy 1200W urządzenie błyskawicznie podgrzewa wodę. Profesjonalny system obiegu wody pozwoli na wyjątkowo dokładne gotowanie.

Możemy ustawić czas i temperaturę z precyzyjnością do 0,1 stopnia w zakresie 25-85 stopnia Celsjusza. Intuicyjny wyświetlacz pozwoli na komfortowe i proste sterowanie urządzeniem. Model SV500 posiada w sobie 6 litrów wody co pozwoli na umieszczenie kilku porcji potraw we wnętrzu urządzenia.

W pakiecie specjalny uchwyt do równomiernego rozmieszczenia w pionie lub poziomie gotowanych potraw, dzięki temu woda jest równomiernie rozprowadzana....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.