Menu

Jonizator wody GREKOS Aquator Silver Mini

Cechy produktu

 • Producent Burbuliukas 

Opis

Promocja!

Ze względu na spory dobór jonizatorów zastosowania zapraszamy do kontaktu telefonicznego (tel.500-800-393, 22-114-50-06 ).

chętnie pomożemy w wyborze najbardziej stosownego urządzenia, wyjaśnimy różnice.
Służymy pomocą nie tylko przed zakupem, ale także po. Pomagamy i doradzamy jak najskuteczniej i najbezpieczniej stosować urządzenie..

Jonizator wody PTV-KL do wytwarzania wody jonizowanej (kwasowej i alkalicznej) i wody srebrnej

komplet posiada:

 • Jonizator PTV-KL (jonizator + elektrodę metaliczną + 20 membran + podstawkę pod konsolę + gwarancję + instrukcję używania + broszurę informacyjną na temat stosowania wody zjonizowanej + rekomendacje dotyczące stosowania wody zjonizowanej)
 • Książkę "Woda zjonizowana, życie bez chorób" - gratis

Jonizator PTV-KL jest urządzeniem, w którym przy pomocy elektrolizy wody, tworzona jest woda zjonizowana (kwasowa i alkaliczna), a także woda srebrna. (Jonizator PTV-AL jedynie wodę zjonizowaną, nie tworzy wody srebrnej)

zalety wody alkalicznej
 • obniża zakwaszenie organizmu a tym samym podatność na choroby
 • lepiej nawadnia organizm, szybciej przechodzi przez błony komórkowe, ponieważ stwarza mniejsze formacje molekularne
 • usuwa wolne rodniki z organizmu, woda alkaliczna jest skutecznym antyoksydantem (wskaźnik ORP -150-250mV )
 • zmniejsza zagęszczenie krwi, lepiej nawadnia organizm, ponieważ ma dwa razy mniejsze napięcie powierzchniowe niż zwykła woda, jest bardziej ciekła
parametry wody srebrnej
 • Woda metaliczna zabija mikroorganizmy i bakterie. Niepokaźne dawki srebra (0,01 mg/l) posiadają pozytywny wpływ na organizm.
 • Oddziaływanie wody srebrnej zależy od stężenia jonów srebra - im stężenie wyższe, tym mocniejsze i szybsze oddziaływanie.
 • cechy bakteriobójcze woda srebrna utrzymuje w ciągu kilku miesięcy.
 • Do wytwarzania wody metalicznej najlepiej wykorzystywać wodę pitną. Zaleca się użytkowanie odfiltrowanej wody źródlanej lub na kilka godzin zostawionej wody z wodociągu. W sytuacji wykorzystania wody jonizowanej alkalicznej otrzymamy wodę alkaliczną-metaliczną.
 • Woda metaliczna słabej koncentracji - to transparentna woda bez smaku i zapachu. Najlepiej ja przechowywać w ciemnych pojemnikach. Podczas gotowania wody metalicznej, pojawia się osad srebra i woda traci swoje atrybuty.
 • Jeżeli stale pijemy wodę metaliczna, stężenie nie powinno przekraczać 0, 01 mg/l (ONZ 48-1994). Stężenie takie uzyskiwane jest po włączeniu urządzenia na 2 sekundy


Co to jest jonizator wody i w jakim celu się go stosuje?

Jonizator PTV-KL jest urządzeniem, w którym przy pomocy elektrolizy wody, wytworzona jest woda zjonizowana (kwasowa i alkaliczna) oraz woda metaliczna. (Jonizator PTV-AL wyłącznie wodę zjonizowaną, nie kreuje wody srebrnej)

Jonizatory wody w procesie elektrolizy, warunkowo dzielą cząsteczki wody H2O na dwie części: alkaliczną, w której panują negatywne jony hydroksylowe OH- i kwaśną, w której panują pozytywne jony wodorowe H+.

H2O H+ + OH

W oddzielnych naczyniach urządzenia jest wyprodukowana woda alkaliczna, w której skupiają się ujemne jony hydroksylowe OH- oraz woda kwasowa, w której skupiają się dodatnie jony wodorowe H +. Alkaliczne lub kwasowe otoczenie charakteryzuje się wskaźnikiem pH, a uzyskany słaby ładunek – potencjałem utleniania - redukcji ORP. Wartości parametrów zależą od czasu pracy urządzenia (patrz tabelka).

Jak widać z tabeli, ORP wody alkalicznej jest negatywny, a wartości pH sięgają od 7 do 14 (woda neutralna pH = 7). Te wartości są podobne do wartości wewnętrznych płynów organizmu (krwi, limfy, płynu międzykomórkowego). Woda alkaliczna o pH = 9,6 - 10,30 i ORP = -815... -914 MV (generuje się uruchamiając urządzenie na 5-10 min) jest stosowana profilaktycznie. Dziennie zaleca się wypić co najmniej 2-2,5 litra.
ORP wody kwasowej jest pozytywny, a wartości pH sięgają od 1 do 7. To oznacza, że woda kwasowa nadaje się do korzystania na zewnątrz. Pozytywne ORP określa niedobór elektronów. Woda kwasowa zabiera brakujące elektrony od mikrobów, bakterii i tym samym niszczy ich. Zatem, woda kwasowa jest genialnym bakterycydem).

W dzisiejszych czasach coraz więcej młodych ludzi choruje na dolegliwości wieku podeszłego, ludzie w różnym wieku cierpią na najróżniejszego typu schorzenia.
Większość z tych chorób posiadają wspólną przyczynę: naruszenie równowagi kwasowo-alkalicznej organizmu człowieka, czego wynikiem staje się zakwaszenie organizmu.

Zanieczyszczone środowisko, złe nawyki żywieniowe, życie w stresie pogarszają przemianę i przyswajanie materii. Organizm stara się zneutralizować i usunąć kwasy nagromadzone w procesie przemiany materii, do tego celu musimy dostarczyć z jedzeniem i piciem potrzebną liczba minerałów alkalicznych takich jak: potas, sód, wapno i magnez.
Niedobór tych minerałów powoduje zakwaszanie organizmu i co za tym idzie szybsze starzenie się organizmu i problemy zdrowodtne m.in:
 • nadwaga będąca rezultatem gromadzenia nieusuniętych pozostałości kwasowych (utwardzone nieczystości kwasowe- kamienie nerkowe, siarczany, fosforany)
 • pozostałości kwasowe w naczyniach krwionośnych powodują "oblepianie ścianek tętnic, utrudniając przepływ krwi

Jak zatrzymać zakwaszanie organizmu?

W celu zmniejszenia kumulacji nieczystości kwasowych należy pić jonizowaną wodę alkaliczną, która ułatwia skraplanie pozostałości kwasowych i wydalanie poprzez nerki.


Organizm ludzki składa się w 90% z wody, z upływem lat wody w organizmie jest coraz mniej w następstwie czego człowiek się starzeje.
Od tego ile i jakiej wody pijemy, bezpośrednio zależy nasze zdrowie!
Woda jonizowana staje się podobna do płynów ustrojowych, wytwarza ona siły witalne organizmu, działa uniemożliwiawczo,, a także pomaga zwalczać przeróżnego typu zachorowania.

zalety WODY ALKALICZNEJ
1. Przeciwutleniacz naturalny - WODA KANGEN

NEGATYWNY ORP (-150 - 250 mV) – oznacza, ze w wodzie alkalicznej są wolne elektrony, tj. Elektrony, które mogą być podane. Ta właściwość jest skuteczna przy neutralizacji zgubnych skutków wpływu wolnych rodników.
Jak wiadomo, rodniki wolne – to cząsteczki, którym brakuje jednego elektronu. Są to nadtlenki, cząsteczki tlenu bez jednego elektronu, etc. W organizmie wynikają one naturalnie, w procesie reakcji metabolicznych. Pewna liczba wolnych rodników w organizmie jest niezbędna. Chronią oni organizm od bakterii, wirusów, niszczy komórki zwyrodniałe. Problemy zaczynają się wtedy, kiedy powstaje nadmiar wolnych rodników. Wolne rodniki, w celu uzyskania brakujących elektronów, bezustannie atakują zdrowe komórki organizmu, a tym samym naruszają normalną działalność poszczególnych komórek i naczyń i sprawia rozmaite choroby. Mogą rozpocząć się niekontrolowane reakcje chemiczne, które stymulują rozwój chorób.
Pijąc wodę alkaliczną, organizm otrzymuje uzupełniającą liczba wolnych elektronów, które są zabierane poprzez rodniki wolne. Ze względu na cechy antyoksydacyjne wody alkalicznej są chronione komórki zdrowe, wzmacniany system wytrzymałościowy organizmu.
2. Alkalizuje organizm
ALKALICZNE WARTOŚCI pH = 8,5 – 9,5 najbardziej odpowiada parametrom środowiska wewnętrznego organizmu. Środowisko wewnętrzne organizmu i płyny wewnętrzne, z wyjątkiem kwasu żołądka, są lekko alkaliczne. Najmocniej alkalicznymi są organizmy i krew noworodków (pH = 7,45). Niestety, w procesie rośnięcia i rozwoju organizmu, on kwaśnieje. Zasadowość krwi zmniejsza się, zgromadzenia pozostałości kwasowych i związane z tym ryzyko chorób, rośnie. Konieczne do zmniejszenia kwasowości minerały alkaliczne organizm może tylko razem z żywnością i płynami.
W wodzie alkalicznej, jak mówi sama jej nazwa, oprócz jonów hydroksylowych znajduje się także wymagane do neutralizacji pozostałości kwasowych jony metali alkalicznych (wapnia, magnezu, potasu, sodu), które organizm absorbuje najlepiej. W wodzie nie ma jonów rozpuszczonych soli kwaśnych (chloru, siarki, fosforu, etc.), które pozostają w wodzie kwaśnej. Dlatego, codziennie pijąc wodę alkaliczną, organizm otrzymuje wystarczającą ilości minerałów alkalicznych, utrzymywane jest alkaliczne środowisko organizmu, obniża się zakwaszenie organizmu, a tym samym wzmacnia się odporność organizmu na choroby.
3. Bezpośrednie absorbowanie
MNIEJSZE FORMACJE MOLEKULARNE. Cząsteczki wody alkalicznej są połączone w widocznie mniejsze formacje (5-6 cząsteczek) niż zwykłej wody pitnej (10-13 cząsteczek). Dlatego, woda alkaliczna od razu przechodzi poprzez błony komórkowe i jest bezpośrednio zaangażowana w procesy metaboliczne (organizm nie potrzebuje energii dodatkowej!). Woda z takimi właściwościami wyraźnie lepiej penetruje tkanki, usuwa z jelita nagromadzone toksyny, nasyca komórki wodą, rozpuszcza najtrudniej osiągalne toksyny. Woda alkaliczna produktywnie neutralizuje i skrapla zakumulowane pozostałości kwasowe, które potem są łatwo usuwane przez nerki.
4. Bardziej ciekła
MNIEJSZE NAPIĘCIE POWIERZCHNIOWE. Napięcie powierzchniowe wody alkalicznej jest prawie dwa razy niższe niż wody z wodociągu. Oznacza to, że alkaliczna woda jest bardziej ciekła, „mokra". Pamiętając to, że krew – to nawet 90 % wody, z łatwością zrozumieć, że dostarczając wystarczającą liczba wody alkalicznej, krew staje się bardziej ciekłą. Jest to wyjątkowo ważne, ponieważ organizmowi kwaśniejąc, krew zagęszcza się, zakłóca się krążenie krwi, zwiększa się zagrożenie powstania skrzepów krwi. Pijąc wodę alkaliczną, krew naturalnie staje się bardziej ciekłą.
5. Więcej tlenu
powiększONA ZAWARTOŚĆ TLENU. W wodzie alkalicznej dominują negatywne jony OH-, tj. W wodzie jest jedyny atom tlenu cząsteczki wody. Dlatego, pijąc wodę alkaliczną organizm uzyskuje uzupełniającą dawkę tlenu. A gdzie tlen, tam i życie, energia. Cykl przemiany materii w obfitym stopniu zależy od typu środowiska, w którym odbywa się ten cykl. W przypadku braku tlenu, węglowodany rozkładają się jedynie częściowo, początkuje się cykl fermentacji. To jest szczególnie ważne wiedząc,dużo chorób rozwija się w warunkach, w których proces przemiany materii odbywają się w środowisku z niską zawartością tlenu.
W przebiegu jonizacji wody wyprodukowana jest woda alkaliczna i kwaśna. Cząsteczki wody kwaśnej posiadają 1 atom tlenu i 3 atomy wo­doru (H30+).Dla wody pozostającej po stro­nie alkalicznej zostaje 1 atom tlenu i 1 atom wodoru (OH-). Tlen pozostający po stro­nie alkalicznej tylko 1 atom wodoru i ma 1 wolny ładunek n. Jest więc w stanie jednoczyć i unieszkodliwiać wolne rodniki (mające niedobór ładunku) w organizmie. Kwaśna woda jonizowana nie nadaje się do spożycia, ponieważ w przebiegu cyklu joni­zacji wody ujemnie naładowane substancje są osadzane na dodatniej elektrodzie (tj. Po stro­nie kwaśnej); chlor, azot, jony azotanowe.

Rozkład wody zachodzi w zbiorniku wodnym między dwoma elektrodami, dodatnią i ujemną, anodą i kato­dą. Elektrody są oddzielone specjalnymi membranami. Podobnie jak w procesach zachodzących w naturze, w urzą­dzeniu przeciwne ładunki wzajemnie przycią­gają się:
do ujemnie naładowanej elektrody wędrują substancje o ładunku dodatnim, pod­czas gdy do dodatnio naładowanej elektrody podążają substancje naładowane ujemnie. Ujemna elektroda gromadzi wapń, sód, potas i magnez, które są jeszcze najważniejszymi zasadowymi składnikami alkalizującej żywno­ści.


Oferta jonizatorów uzupełniona jest broszurami opisującymi wykorzystanie wody alkalicznej, kwaśnej i srebrnej w najróżniejszych sytuacjach zdrowotnych.
informacje technologiczne:
 • objętość zbiornika jonizatora: 1,4 litra.
 • Zasilanie: 230 V.
 • Materiał elektrod: Katoda - medyczna stal nierdzewna, Anoda - tytan
 • Zużycie energii w produkowaniu dejonizowanej wodzie: 100 W.
 • Dopuszczalna temperatura wody: +10 - +25 oC.
 • wymiary: 190 x 160 x 200mm.
 • Jonizatora Waga: ~ 1.3 kg.
 • automatyczny odmierzacz czasu: TAK
 • Gwarancja 2 lata
 • Made in UE
niedługi filmik z udziałem dr Sibilskisa wyjaśnia kiedy i w jakich okolicznościach powstała idea jonizacji wody i dlaczego tak ważne są wszystkie elementy, z których składa się jonizator a w szczególności elektrody.


parametry WODY ZJONIZOWANEJ

atrybuty wody zjonizowanej cechują dwa parametry: ORP- potencjał oksydacyjno
redukcyjny i pH - wskaźnik charakteryzujący stężenie jonów wodorowych.
ORP cechuje się ładunkiem dodatnim lub ujemnym (mV), który uzyskuje woda zjonizowana (WA -, WK +).
Wartości skali pH zawarte są w przedziale od 0 do 14 jednostek. Woda pitna neutralna ma pH ok. 7,0.
PH wody alkalicznej sporządzonej za pomocą jonizatora może wynosić od 8,0 do 11,0 (im wyższa liczba, tym bardziej alkaliczna jest woda), a wody kwasowej - od 6 do 2,4 (im mniejsza jest liczba, tym woda jest bardziej kwaśna).
Woda alkaliczna (WA) - to miękka, bezwonna woda o smaku deszczówki. Jest to naturalny
stymulator.
Woda kwasowa (WK) - to woda o smaku kwaśnym, z charakterystycznym aromatem kwasu i ze słabym
zapachem chloru. Jest naturalnym środkiem bakteriobójczym.

W dzisiejszych czasach coraz więcej młodych ludzi choruje na dolegliwości wieku podeszłego, ludzie w różnorodnym wieku cierpią na najróżniejszego typu schorzenia.
Większość z tych chorób posiadają wspólną przyczynę: naruszenie równowagi kwasowo-alkalicznej organizmu człowieka, czego efektem staje się zakwaszenie organizmu.

Zanieczyszczone środowisko, złe nawyki żywieniowe, życie w stresie pogarszają przemianę i przyswajenie materii. Organizm stara się zneutralizować i zlikwidować kwasy nagromadzone w procesie przemiany materii, do tego celu musimy dostarczyć z jedzeniem i piciem niezbędną liczba minerałów alkalicznych takich jak: potas, sód, wapno i magnez.
Niedobór tych minerałów powoduje zakwaszanie organizmu i co za tym idzie szybsze starzenie się organizmu i problemy zdrowotne m.in:
 • nadwaga będąca skutkiem gromadzenia nieusuniętych pozostałości kwasowych (utwardzone nieczystości kwasowe - kamienie nerkowe, siarczany, fosforany)
 • pozostałości kwasowe w naczyniach krwionośnych wywołują "oblepianie ścianek tętnic, utrudniając przepływ krwi, wywołując choroby serca, miażdżycę

Jak zatrzymać zakwaszanie organizmu?

W celu zmiejszenia kumulacji nieczystości kwasowych należy pić jonizowaną wodę alkaiczną, która upraszcza skrablanie pozostałości kwasowych i wydalanie przez nerki.

Organizm ludzki składa się w 90% z wody, z upływem lat wody w organizmie jest coraz mniej w następstwie czego człowiek się starzeje.
Od tego ile i jaką wodę pijemy bezpośrednio zależy nasze zdrowie!
Woda zjonizowana staje się podobna do płynów ustrojowych, generuje ona siły witalne organizmu, oddziaływuje uniemożliwiawczo,, a także pomaga zwalczać najróżniejszego rodzaju zachorowania.
W razie jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu telefonicznego.
tel. 500 800 393, 22 114 50 06


Woda jonizowana wskaźnik OPR, jak zatrzymać zakwaszenie organizmu Opowiada chemik Telesforas Laucevičius
Kolejny film prezentuje wyniki badań dr Aschbach, które potwierdzają korzystne działanie wody zjonizowanej. Po użytkowaniu wody alkalicznej w ciągu 4-6 tygodni, konieczność wstrzykiwania insuliny zmniejszyła się do 70 %, a poziom glukozy we krwi ograniczył się do 30%. Nawet po przestaniu używania wody alkalicznej, wskaźniki te zmniejszały się jeszcze przez 4-5 miesięcy. Informacje te zostały potwierdzone badaniami naukowców Japońskich.


NAJCZĘSTSZE PYTANIA I ODPOWIEDZI

1. Jaki jest wpływ wody na zdrowie człowieka?
Ciało ludzkie to 70% wody. Ciało każdego z nas posiada ponad 40-45 litrów różnorodnych płynów: 5 litrów krwi, 28 litrów płynu komórkowego i międzykomórkowego itd. Życie to nic innego jak ruch płynów w komórkach i pomiędzy nimi. Gdy ten ruch z powodu braku płynów spowalnia się rozpoczynają się problemy zdrowotne. Człowiek nad wyraz choćby nie ma pojęcia o tym,spora część jego problemów ze zdrowiem jest spowodowana niewystarczającą ilością wody w ciele. Organizm ludzki jest w stanie siłami wewnętrznymi wytworzyć jedynie 300g wody z tłuszczów i węglowodanów w ciągu dnia. Dlatego nie przypadkowo zalecana liczba wody do wypicia wynosi 2 – 2,5 litra. Bardzo ważną rolę ma także to jaką wodę pijemy.

2. Jak była wynaleziona woda zjonizowana?
Wersji jest kilka. Według jednej z nich wodę aktywowaną wynaleziono w Taszkenckim instytucie naukowych badań gazu, któremu przewodniczył doktor nauk, profesor S. Aliochin. Uczeni szukali nowej emulsji. W rozdzielonym na dwie części naczyniu przeprowadzony był proces elektrolizy. Naczynie było podzielone materiałem, który pozwalał mieszać się jonom, ale nie przepuszczał struktur wody. Pod działaniem prądu w takim naczyniu obok anody woda stała się kwasową i naładowała się dodatnio, a obok katody otrzymała cechy alkaliczne i ładunek ujemny. Gdy zauważono, iż takie właściwości woda utrzymuje dość długo, wylano ją do pojemników i zostawiono. Prędkie gojenie się ran, to jedynie jedna z parametry, którą wkrótce zauważono u uczestnikach eksperymentu – pracownikach, którzy w dostatecznie suchym klimacie zaczęli korzystać z zostawionej wody do mycia się. Dalsze badanie parametry tego płynu były na tyle nieoczekiwane i ciekawe, że już wkrótce przedstawiono ponad 100 wynalazków związanych z tą substancją. Wkrótce wodę jonizowaną zaczęła szeroko używać Japonia, nie żałując środków na skuteczne badania. W Japonii jonizatory wody zarejestrowane są jako Urządzenia Medyczne

3. Jakie są mocne strony wody zjonizowanej?
Woda zjonizowana jest o dużo bardziej podobna według swoich cechy i składu do płynów organizmu, niżeli woda z kranu. Dzięki temu woda zjonizowana szybciej włącz się w procesy życiowe w organizmie i w ten sposób pozytywnie wpływa na zdrowie.

4. Jak woda staje się zjonizowaną?
Woda zjonizowana jest otrzymywana ze zwykłej wody. Podczas elektrolizy woda jest rozdzielana na dwie części, które są otrzymywane w dwóch naczyniach jonizatora. Jedna część dostaje lekki ujemny ładunek elektryczny i alkaliczny pH (10-12). To jest woda alkaliczna. Druga część dostaje lekki ładunek dodatni i kwasowy pH (2-4). To woda kwasowa.

5. Co daje wodzie aktywność?
aktywność jest określana dwoma czynnikami: otrzymany ładunek elektryczny – potencjał oksydacji redukcji (ORP), i kwasowość albo zasadowość określana wskaźnikiem pH.

6. Jak wykazuje się wpływ wody zjonizowanej?
Płyny ciała ludzkiego to także elektrolity. Dlatego organizm od razu wodę jonizowaną, posiadającą podobny ładunek od razu „przyjmuje do siebie". Medycyna chorobę określa, jako zaburzenie systemu energetycznego komórek. Woda zjonizowana lekko pielęgnuje i odbudowuje ten system, tym samym mając pozytywny wpływ na zdrowie. Także wysoki pH wody alkalicznej pozytywnie wpływa na utrzymanie równowagi kwasowo-zasadowej w organizmie.

7. Jakie są atrybuty wody alkalicznej i dlaczego czasem jest nazywana „żywą"?
Woda alkaliczna ma lekki ujemny ładunek elektryczny i środowisko alkaliczne. Dzięki tym właściwościom taka woda naturalnie wyzwala siły organizmu, dodaje energii, stymuluje odnowienie się komórek, lekko unosi ciśnienie krwi, prędko zagaja różne rany, lekkie skaleczenia. Dlatego dla niej była przyswojona nazwa wody żywej. W tej wodzie wypada osad, którego liczba demonstruje na stopień skażenia woda. To tlenki metali ciężkich, radionuklidy. Woda alkaliczna reguluje ilość wapnia we krwi, bo jego zbyt duża liczba może powodować zróżnicowane niedomagania a choćby choroby, takie jak osteochondroza, miażdżyca, zapalenie stawów. Także woda alkaliczna to naturalny przeciwutleniacz.

8. Czym pożyteczna jest woda kwasowa?
Woda kwasowa jest też dobra dla organizmu. Posiada ona lekki ładunek dodatni, kwasowy pH i niedużą ilość chloru i rozpuszczonych w wodzie soli. Wszystko to stwarza wodę kwasową idealnym środkiem bakteriobójczym. Woda kwasowa genialnie niszczy bakterie, może być użyta, jako środek odkażający. Stąd i nazwa „woda martwa". Jeżeli jesteśmy przechłodzeni, mamy ból gardła, atakuje nas grypa woda kwasowa niewątpliwie pomoże. Starczy wieczorem, przed snem przepłukać usta, nos tj. Dezynfekować i nie pozwolić zarazkom zostać.

9. Może woda zjonizowana to lek nad lekami (panaceum)?
Taki lek najprawdopodobniej nigdy nie zostanie wynaleziony. Ale dla człowieka, który kocha siebie i zdrowie, starającego się być zdrowym woda zjonizowana niezwykle szerokie znaczenie. To przecież poprzez samą naturę podpowiedziany sposób na zdrowie, a nie towar chemiczny. Woda zjonizowana ma takie cechy, które ją mocno upodobniają ją do płynów naszego ciała. Woda zjonizowana bardziej siebie wykazuje, jako środek profilaktyczny. Bardziej ważne jest nie leczyć chorobę, a zostać zdrowym.

10. Czy można w tym samym czasie używać wodę zjonizowana i leki?
Nie zaleca się popijania leków wodą zjonizowaną, ponieważ może ona mieć wpływ na szybkość wchłaniania się leków. Podobnie nie poleca się popijania leków mlekiem i sokami, np sok grejpfrutowy wyjątkowo silnie zmienia ilości przyjmowanych leków.

11. Czy woda zjonizowana jest stosowana w innych celach?
Woda zjonizowana jest solidnie lubiana i wykorzystywana w sadach, ogrodach przy hodowli kwiatów W wodzie żywej zamoczone nasiona szybciej kiełkują, rosną i dają plon. Zwierzęta pojone wodą alkaliczną; kurczaki, kaczki, cielęta, świnie szybciej rosną

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.