Menu

Kamień solny ELECTROLUX E2SLT

Cechy produktu

  • Producent ELECTROLUX 

Opis

Blok solny z różowej soli z Himalajów to naturalny sposób na gotowanie i podawanie potraw. Jest odporny na wysoką i niską temperaturę. Można używać go na płycie grzejnej lub na grillu, w piekarniku albo jako zimną płytę do podawania potraw.

Każdy posiłek z nimbędzie rewelacyjnym doświadczeniem. POZNAJ zalety KAMIENIA SOLNEGO Naturalny sposób na gotowanie i podawanie potraw Blok solny z różowej soli z Himalajów jest wytrzymały na wysoką i niską temperaturę.

Można używać go na płycie grzejnej albo na grillu, w piekarniku albo jako zimną płytę do podawania potraw. Niezależnie czy wykorzystasz go do przechowywania, gotowania, czy do serwowania potraw, każdy posiłek z nim będzie doskonałym doświadczeniem.

Gotuj zdrowo, przyprawiając potrawy w naturalny sposób. Pochodzący ze złóż soli w Himalajach blok solny marki Electrolux to rewelacyjny sposób na przyprawianie potraw, żeby były smaczne i zdrowe. Ponieważ różowa sól kamienna jest bogata w minerały, wzbogaca potrawy naturalnym smakiem i zezwala na ich przyrządzanie bez nadmiaru masła lub oleju.

Wszechstronne możliwości zastosowania w kuchni. Do bloku solnego producenta Electrolux dołączony jest wysmakowany stalowy uchwyt,który gwarantuje równomierne rozprowadzanie ciepła. Umożliwia on przyrządzanie potraw na płycie cieplnej albo w piekarniku.

Bez obramowania blok można umieszczać też na grillu. Wspólne gotowanie przy stole. Przyrządzaj potrawy przy stole, używając bloku solnego. Naturalna sól kamienna długo utrzymuje wysoką temperaturę po nagrzaniu w piekarniku.

dzięki temu pozwala równocześnie smażyć i podawać potrawy, zapewniając niepowtarzalną rozrywkę gościom. Utrzymuj stałą temperaturę potraw. Utrzymuj odpowiednią temperaturę potraw, używając bloku solnego.

Jego powierzchnia pozostaje gorąca lub chłodna, co pozwala podawać schłodzone desery wprost z zamrażarki lub gorące dania bezpośrednio z płyty grzejnej albo piekarnika....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.