Menu

Odplamiacz ultrasoniczny ELECTROLUX E4WMSTPN1 + DARMOWY TRANSPORT!

Cechy produktu

  • Producent ELECTROLUX 

Opis

Ultrasoniczny odplamiacz, który zagwarantuje jeszcze czystsze ubrania po każdym praniu. Niezależnie, czy będą to plamy z atramentu, czy z napojów – zlikwidujesz je przy pomocy ultradźwięków. Po prostu wstępnie przygotuj każdą plamę do prania, używając odplamiacza i ciesz się wspaniałymi wynikami.

Dzięki zastosowanej technologii ultradźwiękowej w połączeniu z wodą i bezbarwnym detergentem urządzenie wstępnie usuwa plamy jeszcze przed włożeniem odzieży do pralki. Urządzenie w połączeniu z wodą i bezbarwnym detergentem, emituje mikrodrgania, które przenikają poprzez włókna dzianiny i rozbijają cząsteczki zabrudzeń.

dzięki temu pranie jest bardziej wydajne. Skrupulatne i efektywne likwidowanie plam z krwi, czekolady, długopisu, kawy, herbaty, soku, ketchupu, węgla drzewnego, szminki, błota, makijażu, oleju do smażenia i czerwonego wina.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.