Menu

Urządzenie CLATRONIC DR 3280

Cechy produktu

  • Producent CLATRONIC 

Opis

Myjka ciśnieniowa Clatronic DR 3280


Sprzątanie może byś szybkie, łatwe i przyjemne


Opłaca się kupować myjkę parową do domu? Czyszczenie na wysoki lśnienie mieszkania może być wyjątkowo uciążliwe i czasochłonne. Jak się pozbyć uciążliwych plam? Jak sprzątnąć w trudno dostępnych miejscach? Jednym z rozwiązań są myjki parowe, które coraz częściej pojawiają się w naszych domach. A co to jest myjka parowa i jak urządzenie działa? Myjka parowa działa szczególnie prosto. Przed rozpoczęciem porządków, należy wlać wodę do specjalnego zbiornika i uruchomić urządzenie. Woda w urządzeniu jest podgrzewana do temperatury wrzenia tak, żeby zaczęła budować się para wodna, potem ta para pod ciśnieniem jest wyprowadzana na zewnątrz. Najlepsze w takich myjkach jest to, że czyszczenie z ich pomocą nie wymaga zastosowania żadnych detergentów, co jest niezwykle ważne dla alergików, a także osób dbających o środowisko.Charakterystyka:
- Urządzenie wygodne i skutecznie czyści, dezynfekuje i odtłuszcza,
- formuje parę o ciśnieniu czterech bar,
- ma 1,5-litrowy zbiornik na wodę,
- zawiera wytrzymały kocioł wykonany ze stali rdzoodpornej,
- zaimplementowane dwie lampki kontrolne (power i dostępności),
- Pokrywa zbiornika posiada zawór bezpieczeństwa,
- Urządzenie ma zabezpieczenie przed przegrzaniem,
- Myjka ciśnieniowa komfortowy włącznik / wyłącznik i ergonomiczny uchwyt,
- Urządzenie jest proste w obsłudze
- Regulator pary znajduje się na uchwycie myjki,
- Lekko pracujące koła
- ma dodatkowy przycisk blokady do ciągłego działania


Jakie urządzenie parowe wybrać? Para nie tylko efektywnie czyści zabrudzenia,równocześnie zwalcza bakterie i wirusy. Jeśli wybierzesz korzystny, użyteczny ze sprawdzonej marki i będzie to sprzęt z przeróżnymi końcówkami to wyczyścisz nim cały dom bez względu na typ czyszczonej powierzchni. Opisane na tej stronie urządzenie- myjka parowa ciśnieniowa Clatronic DR 3280 jest wyjątkowo wszechstronne, ponieważ wyekwipowano je w rozmaite końcówki.

Za jej pomocą wyczyścisz:
płytki,
gres,
fugi,
okna, lustra i wszelkie szklane powierzchnie,
dywany,
tapicerkę w samochodzie, a także meblową,
zlewy, umywalki,
meble,
piekarnik,
okap,
kabinę prysznicową.

Myjka parowa ciśnieniowa Clatronic DR 3280 wyczyści, wydezynfekuje i odtłuści, nie pozostawiając przy tym osadów wapiennych ani smug pozostawionych z czyszczenia. Parą pod ciśnieniem czterech bar posprzątamy tak produktywnie, iż zostawimy po sobie zdezynfekowaną i pozbawioną wszelkiego rodzaju mikroorganizmów przestrzeń. Pozbędziemy się przy tym nieprzyjemnych zapachów i natychmiast możemy korzystać z wyczyszczonych powierzchni z uwagi na to, że do sprzątania użyliśmy znikomej ilości wody która momentalnie odparowała.komplet:
- 2-częściowa rura (rozszerzalna i wkładana)
- Szczotka podłogowa z uchwytem dzianiny,
- Wycieraczka
- 2 końcówki dyszy,
- 2 koliste szczotki- załączniki o rozmaitych rozmiarach,
- Lejek,
- Pomiar zlewka,
- Zintegrowana przegródka na wyposażeniu

*


Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.