Menu

Uszczelki BIALETTI + Sitko 1/2 TZ Stal (3 sztuki)

Cechy produktu

  • Producent Bialetti 

Opis

Kawiarki to urządzenia do zaparzania kawy, które przystępne są w naszym asortymencie. Oprócz zróżnicowanych modeli, posiadamy także konieczne do nich akcesoria. Jednym z nich jest uszczelka do kawiarki. To jeden z składników wymiennych kawiarek, który znajduje się pomiędzy zbiorniczkiem dolnym, do którego wlewa się wodę do zaparzenia kawy, a zbiorniczkiem górnym, gdzie zbiera się już gotowa kawa.

Biorąc pod uwagę, że kawiarka jest urządzeniem dość niejednokrotnie eksploatowanym, co jakiś czas trzeba pomyśleć o podmianie niektórych jego elementów. Żeby jednak zaparzarki do kawy działały bez zarzutów, warto sięgnąć po produkty oferowane tylko przez sprawdzonych producentów, zamiast kupować zamienniki z niesprawdzonego źródła.

Takim przykładem jest Bialetti – marka, która nie tylko produkuje kawiarki,ponadto akcesoria do nich. Uszczelka do kawiarki, którą Państwu proponujemy jest sygnowana tą marką. Została wytworzona została z gumy i pasuje do zaparzarek stworzonych poprzez firmę Bialetti w ramach serii Venus, Musy i Kitty.

Uszczelkę zakupić można w następujących rozmiarach: 1/2 TZ, 4 TZ, 6 TZ i 10 TZ. Jej wymiana nie jest skomplikowaną czynnością, lecz w razie czego służymy pomocą równocześnie w zakresie doboru mocnego modelu uszczelki, jak i wskazówek związanych z jej zamianą.

Uszczelka do kawiarki to z pewnością produkt, w który warto się zaopatrzyć. W zależności od częstotliwości zaparzania kawy na co dzień zaleca się jej podmianę raz na rok lub raz na dwa lata....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.