Menu

Woreczki próżniowe MELICONI Semprefresco M (6 sztuk)

Cechy produktu

  • Producent Meliconi 

Opis

Woreczki do pakowania próżniowego rozmiar M Zmieniając sposób przechowywania żywności na próżniowy Twoje jedzenie nie będzie się psuło zanim zdążysz je zjeść. Rozsądne gospodarowanie jedzeniem wpłynie pozytywnie nie tylko na nasze środowisko, ale także pozwoli Ci zaoszczędzić Twoje pieniądze i czas.

Dowiedz się więcej: Jak to działa? Żywność będzie świeża choćby do 5 razy dłużej w porównaniu z przechowywaniem normalnym. Dzieje się tak ponieważ brak powietrza wewnątrz woreczka sprawia, iż do żywności nie dostają się bakterie, grzyby, pleśń czy insekty.

dopełniającą zaletą jest to, że jedzenie zachowuje odpowiedni wygląd, a także kształt. Momentalne marynowanie Zdarzyło Ci się, że dzień wcześniej zapomniałeś zamarynować mięso? Dzięki próżniowemu marynowaniu mięsa będziesz mógł skrócić ten cykl z kilku godzin choćby do kilkunastu minut.

dzięki czemu Twoje potrawy za każdym razem będą pyszne. Dzieje się tak ponieważ w woreczku, z którego odsysamy powietrze, przyprawa przenika bezpośrednio do struktury mięsa. Zioła natomiast nie utleniają się, jak to ma miejsce przy zwykłym marynowaniu, więc aromat pozostaje intensywny....

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.