Moje konto
  • Przenosne naglosnienie PA USB-SD-MP3 2x mikrofony bateria Przenosne naglosnienie PA USB-SD-MP3 2x mikrofony bateria

Przenosne naglosnienie PA USB-SD-MP3 2x mikrofony bateria

0 ofert z 0 sklepów

Producent LQP WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty z kategorii Pozostały sprzęt nagłośnieniowy i studyjny innych firm

Informacje o produkcie

ProducentLQP

LQP PA 10-KIT to elastyczny system PA, którego mottem przewodnim jest mobilność.Bateria w kolumnie aktywnej daje pełną swobodę lokalizacji, bez obaw o bieżące źródło energii. Pustą baterię naładujesz bez problemu przez wmontowane 12-voltowe gniazdo do ładowarki i zapalniczki (tak jak w samochodzie).

Dodatkowym atutem urządzenia LQP-PA jest wodoszczelna obudowa ABS i osłony, które idealnie sprawdzą się nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach. Wielopoziomowy montaż, zastosowanie ze statywem czy jako monitor sceniczny daje praktycznie nieograniczone spektrum zastosowań i ustawień.

Gniazda USB i SD MP3 umożliwiają podłączenie do systemu PA nośników pamięci z plikami MP3. Poza tym istnieje możliwość podłączenia liniowych urządzeń, takich jak: komputery, odtwarzacze CD czy mikrofony przewodowe.

Na uwagę zasługują również dwa mikrofony bezprzewodowe, które nie tylko wzbogacą szerokie spektrum zastosowań sytemu LQP PA 10-Kit, ale również sprawdzą się na scenie znacznie lepiej niż standardowe mikrofony przewodowe.Urządzenie LQP-PA świetnie sprawdzi się na średniej wielkości imprezach do 250 osób.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.