Menu

Vonyx

Cechy produktu

  • Producent Vonyx 

Opis

komplet kolumn LM65 PA marki Vonyx nadaje się perfekcyjnie na imprezy i występy karaoke. Wyposażony w trzy 6,5-calowe głośniki nisko-/średniotonowe i 1-calowy głośnik wysokotonowy Titanium idealny dźwięk o maksymalnej mocy 400 W i niemało scali, olśniewając przy tym efektami świetlnymi.

Obydwie kolumny LED po zewnętrznych stronach mają 5 przeróżnych trybów oświetlenia, które można wybierać w zależności od nastroju. Odcienie można oczywiście ustawiać także ręcznie. W zależności od programu istnieje poza tym możliwość ustawiania szybkości i czułości.

zastosowany odbiornik Bluetooth pozwala na streaming muzyki ze smartfona lub tabletu do kolumny. Dla pamięci USB i kart SD przystępny jest zaimplementowany odtwarzacz MP3. Do podłączenia innych urządzeń mamy jeszcze do dyspozycji wejście RCA oraz wejście minijack 3,5 mm.

poprzez przewód XLR i wyjście link można podłączyć kolejne kolumny. Kolumna nagłośnieniowa LM65 marki Vonyx podkreśla się stabilnością, wysokiej klasy wykończeniem, a dzięki kołnierzowi redukcyjnemu można go też instalować na statywach do kolumn.

Oprócz dwóch kolumn nagłośnieniowych LM65 marki Vonyx w komplecie tym znajduje się aktywny subwoofer nagłośnieniowy SWA15 o mocy maks. 300 W, z głośnikiem niskotonowym 38 cm (15 cali), a także 2-pasmowym equalizerem.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.