Menu

Amica AWB510D

Cechy produktu

 • Producent Amica 
 • Klasa energetyczna A+ 
 • Sposób ładowania front 
 • Wyświetlacz elektroniczny tak 
 • Wysokość 84 cm
 • Szerokość 59 cm
 • Głębokość 41 cm
 • Prędkość wirowania 1000 obr/min
 • Automatyka wagowa nie 
 • Wsad 5 kg
 • Poziom hałasu 77 dB
 • Kolor biały 

Opis

wyświetlacz LCD
progresywny panel sterowania z wielofunkcyjnym wyświetlaczem LCD wyraźnie upraszcza obsługę pralki. Pozwala on na prędkie ustawienie parametrów i monitorowanie czasu pracy pozostałego do końca prania.

Program Sport
Program wytwarzany z myślą o osobach dynamicznych, w którym cykl prania pozostał skrócony do 40 minut. Pełny cykl zagwarantuje efektywne pranie w rekordowym tempie.

Program Bawełna

najistotniej lubiany program do prania tkanin białych i kolorowych. Dzięki niemu można wyprać np. Bieliznę pościelową, ręczniki, a także inne tkaniny bawełniane

Program Wełna
Specjalne kryteria swetrów nie będą już więcej problemem. Subtelne ruchy bębna i automatycznie zredukowana prędkość wirowania uniemożliwiają niszczeniu wełnianej odzieży.

Program Mix
Wszystko w jednym wsadzie. Ten specjalny program przeznaczany jest do jednoczesnego prania przeróżnych tkanin. Już nie trzeba czekać, aż uzbiera się optymalna ilość odzieży tego samego rodzaju. Teraz, bez zbędnej selekcji, wszystkie ubrania mogą trafić do jednego bębna.

Pranie Syntetyków

pokaźna liczba lekko zabrudzonej odzieży z dzianin syntetycznych to już nie problem. Stworzyliśmy specjalny program do syntetyków, w którym maksymalna temperatura wynosi 60°C.

Pranie finezyjne

Pranie ręczne nie jest już konieczne. W programie opracowanym dla tkanin delikatnych temperatura nie przekracza 30°C, a po zakończeniu procesu pralka nie odpompowuje wody. Subtelne rzeczy pozostają w wodzie bez narażenia na zagniecenia.

Wyłączenie wirowania
szybkość odwirowania prania zależy od preferencji użytkownika: można obniżyć szybkość wirowania do 400 obr./min niezależnie od tego, co proponuje program. Można także wyłączyć cykl wirowania.

Pauza


Auto detektor
AutoSensor automatycznie dobiera właściwą ilość potrzebnej wody i energii. Właśnie dlatego pralki zużywają skrupulatnie tyle wody i energii, ile potrzeba do sprawnego cyklu prania.

Pranie deszczowe

Pralki Amica pozostały wyekwipowane w specjalny zespół zbieraków, które intensywne pranie deszczowe. Dzięki nim woda i środki piorące są równomierne rozprowadzane we wnętrzu bębna. System ten zapewnia nie tylko rewelacyjne efekty prania,na dodatek płukania.

Ochrona przed wypływem piany

Kontrola przeciwwypływowa


obfite okno 30 cm

Slim 5 kg

Magnetyczna blokada okna

Child Lock

Ta funkcja jest szczególnie przydatna dla rodzin z dziećmi. Uniemożliwia przypadkową zmianę nastaw przez dzieci, na przykład przejście w tryb Pauzy. Wystarczy wcisnąć równocześnie dwa przyciski, żeby uruchomić blokadę.

Niezależna regulacja temperatury

Po wyborze programu pralka ustawia temperaturę domyślną dla danej tkaniny. Użytkownik może zmodyfikować temperaturę prania, dopasowując ją do swoich potrzeb, w granicach bezpiecznych dla wybranego typu dzianiny.

Pranie wstępne

Przy załączeniu tej funkcji pralka wykonuje dodatkowe pranie przed praniem głównym. Dzięki tej funkcji uzyskujemy nad wyraz korzystne efekty prania bez wcześniejszego namaczania odzieży. Funkcja pranie wstępne może być dołączona przy większości programów prania.

szybki dostęp

Funkcja pozwala na natychmiastowe otwarcie drzwi w trakcie prania. Można dodać rzeczy do pralki w dowolnym momencie trwania cyklu. Funkcja gwarantuje bezpieczeństwo – pralka nie odblokuje drzwi przy wysokim poziomie wody lub wysokiej temperaturze w środku bębna.

Łatwe prasowanie
Włączenie tej funkcji iż po zakończeniu prania pralka pozostawi pranie w wodzie, zniżając w ten sposób liczba skomplikowanych do wyprasowania zagnieceń. Wystarczy włączyć program odpompowania wody i starannie rozwiesić odzież, a prasowanie może okazać się zbędne.

Program Koszule

Program Ręczniki

Kąt otwarcia drzwi 120˚

Program Pranie ręczne
Nie musisz więcej prać ręcznie! Wyręczy Cię nasza pralka, która ma specjalny program do prania ręcznego, zalecany przede wszytskim do tkanin lnianych i wiskozowych.

Regulacja wirowania

Funkcja ta pozwala na regulację szybkości wirowania. Stworzyliśmy ją z myślą o finezyjnych i nieskomplikowanych do uszkodzenia dzianinach. Za pomocą tej funkcji możemy zredukować lub całkowicie wyłączyć wirowanie.

Navigator System

Pranie Codzienne
Pranie Codzienne to specyficzny program który w ciągu zaledwie 60 minut wypierze do czysta nawet solidnie zabrudzoną ubranie w temperaturze 60°.

Super krótkie
Program Super krótkie to najkrótszy z programów prania dostępny w pralkach Amica i jeden z najkrótszych na rynku. Pralka w niedługim czasie wypierze lekko zabrudzoną odzież, zapewniając jej odświeżenie i komfort w noszeniu jak po pełnowymiarowym procesu prania.

Program Baby Comfort
Program antyalergiczny Baby comfort jest istotnie sugerowany do prania odzieży dziecięcej, a także dla osób o wrażliwej skórze. Uzupełniające płukanie starannie likwiduje resztki detergentu.

Tryb prędki
Funkcja skraca całkowity czas prania jednocześnie ograniczając zużycie energii i wody. Włączenie tej funkcji jest nad wyraz zalecane przy praniu słabo zabrudzonej odzieży.

Opóźnienie startu (23 h)
Funkcja programowania czasu rozpoczęcia prania umożliwia jego start w dowolnie wybranym momencie dnia. Pranie można rozpocząć nawet z 23-godzinnym opóźnieniem. Mocne strony funkcji docenią zwłaszcza osoby, które starannie planują swój dzień i korzystają z nocnych taryf energetycznych.

Nieprzypisane

Poziom hałasu

58 dB

Specyfikacja techniczna

 • objętość: 5 kg
 • szybkość wirowania: 1000 obr/min
 • Wysokość: 845 mm
 • Szerokość: 597 mm
 • Głębokość: 416 mm
 • Klasa energetyczna: A plus
 • Klasa produktywności prania: A
 • Kolor: Biały
 • ilość programów prania: 15 programów
 • Masa netto: 60.5 kg
 • Poziom hałasu podczas prania: 58 dB
 • Poziom hałasu podczas wirowania: 77 dB
 • Roczne zużycie wody: 9007 l
 • Roczne zużycie energii: 167 kWh

Kolor

biały

wariant

Wolnostojąca

Klasa energetyczna

A+

Ładowanie

front

Załadunek

5 kg

szybkość wirówki

1000 obr/min

Poziom hałasu wirowania

76 - 80 dB

Kierunek otwierania

lewo

Klasa wydajności prania

A

Klasa skuteczności wirowania

C

wyświetlacz LCD

Tak

Programy i opcje prania

Wełna , Syntetyki , Sport , Ręczne , Bawełna/EcoBawełna , subtelny , Koszule/Bluzki , Mix , Płukanie , Pranie wstępne , Ręczniki , rutynowy , Dziecięcy , prędki/krótki , Pranie deszczowe

Zabezpieczenia

Przed dziećmi , Przed wypływem piany/Kontrola piany

Funkcje

- przystępne prasowanie
- Pauza
- Opóźnienie startu (23 h)
- przyjazny System Navigator
- Zakres regulacji temperatury prania: --/30/40/50/60/70/80/90/95
- Płynna regulacja obrotów wirowania: -/400/600/800/1000

ilość programów prania

14

ekran / Panel

Tak

Fizyczne

Głębokość

41.6 cm

Szerokość

59.7 cm

Wysokość

84.5 cm

Waga

60.5 kg

Pozostałe

Gwarancja

24

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.