Moje konto
  • Bosch WAE2448FPL Bosch WAE2448FPL
  • Bosch WAE2448FPL Bosch WAE2448FPL
  • Bosch WAE2448FPL Bosch WAE2448FPL
  • Bosch WAE2448FPL Bosch WAE2448FPL
  • Bosch WAE2448FPL Bosch WAE2448FPL

Bosch WAE2448FPL

4 oferty z 4 sklepów

Producent BoschKlasa energetyczna A+++Sposób ładowania frontWyświetlacz elektroniczny takWysokość 84.8 cmSzerokość 60 cmGłębokość 59 cmPrędkość wirowania 1200 obr/minAutomatyka wagowa takWsad 7 kg WIĘCEJ INFORMACJI ↓

MatrixMedia.pl

★★★★★
998 opinii

Pralka Bosch WAE2448FPL ==PRODUKT Z POLSKĄ GWARANCJĄ - dzwoń 519 060 334==

Pralka Bosch WAE2448FPL ==PRODUKT Z POLSKĄ GWARANCJĄ - dzwoń 519 060 334==

… od frontu i sterowany Elektroniczne model posiadający wiele przydatnych funkcji. Wymiary pralki to (szerokość/ wysokość/ głębokość):60 cm / 84.8 / 59 . Pralka posiada pojemność wsadu: 7 kg, a kierunek otwierania drzwiczek to Lewy . Pralka Bosch WAE2448FPL jest w klasie energetycznej A+++ i zużywa jedynie 10686 litrów wody na rok. Do dyspozycji użytkownika jest wiele programów …

Dostępność sprawdź w sklepie →

Mall.pl

★★★★★
20427 opinii

Bosch WAE2448FPL - Bezpłatny odbiór osobisty: Wrocław, Warszawa, Katowice, Kraków

Bosch WAE2448FPL - Bezpłatny odbiór osobisty: Wrocław, Warszawa, Katowice, Kraków

Pralka Bosch WAE2448FPL w klasie energetycznej A+++ oraz pojemności 7kg udowodni Tobie, że pranie nawet dużej ilości ubrań może być ekonomiczne. Zastosowana automatyka wagowa automatycznie ocenia wagę załadowanej do pralki odzieży i dopasowuje do niej czas prania. Dzięki temu, przy mniejszym załadunku, pranie trwa krócej co pozwala na zaoszczędzenie wody i energii.

Dostępny w 1-2 tygodnie  ✓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentBosch
Klasa energetycznaA+++
Sposób ładowaniafront
Wyświetlacz elektronicznytak
Wysokość84.8 cm
Szerokość60 cm
Głębokość59 cm
Prędkość wirowania1200 obr/min
Automatyka wagowatak
Wsad7 kg

Potrzebujesz pralki? Przeczytaj nasz opis i zapoznaj się ze zdjęciami. Może Bosch WAE2448FPL, spełni Twoje wymagania.

Parametry

Urządzenie ma wymiary 84.8 cm wysokości, 60 cm. Sprzęt ma głębokość 59 cm głębokości. Klasa A+++ zapewnia wysoką jakość i wysoką efektywność energetyczną urządzenia. Niewątpliwym ułatwieniem w codziennej pracy, jest automatyczny dobór ilości wody do ilości prania. Pralka sama określi ile wody jest wymagane do wyprania załadowanej do bębna odzieży. Dzięki temu rozwiązaniu oszczędzasz czas, energię oraz wodę.

Funkcje

Producent przewidział dla swojego urządzenia szereg przydatnych trybów piorących. Wśród nich są te najpopularniejsze, takie jak "Codzienne", "Bawełna", "Wełna", "Delikatne", "Bielizna" i wiele więcej. Dzięki nim możemy dokładnie wyczyścić swoją odzież, bez strachu przed zniszczeniem jej w bębnie pralki. Tryby "Pranie ręczne" czy "Sport" pozwalają doprać najróżniejsze zabrudzenia, nawet te, które wydają się trudne do usunięcia. Regulacja temperatury prania, pozwala dostosować ją nie tylko do rodzaju odzieży, ale także konkretnych zabrudzeń, które wymagają czyszczenia. Możesz więc łatwe plamy prać już w temperaturze 30 stopni, tym samym oszczędzając energię i piorąc oszczędnie. Jeśli jednak musimy poradzić sobie z trudnym zabrudzeniem, warto ustawić najwyższą temperaturę prania. Jeśli w ciągu dnia brakuje Ci czasu na zrobienie prania, bądź często o tym zapominasz, to funkcja "Opóźnionego startu" pozwoli Ci sobie z tym poradzić. Dzięki tej opcji, możesz zaplanować pranie wielogodzinnym wyprzedzeniem, a potem nie zaprzątać sobie nim głowy. Funkcja ta jest bardzo przydatna w codziennym użytkowaniu.

Eksploatacja

Prostota, użyteczność i funkcjonalność to atuty urządzenia Bosch WAE2448FPL. Posiadane funkcje pozwalają domniemywać, iż pralka ta spełnia aż nadto swoje podstawowe funkcje. Zastosowane zabezpieczenie przeciwwypływowe, pozwala na spokojną i bezpieczną eksploatację, dzięki czemu nie musimy się obawiać o to, że podczas naszej nieobecności zawartość pralki wyleje się na podłogę.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.