Menu

Bosch WAN20140PL

Cechy produktu

 • Producent Bosch 
 • Klasa energetyczna
 • Sposób ładowania front 
 • Wyświetlacz elektroniczny tak 
 • Wysokość 84 cm
 • Szerokość 60 cm
 • Głębokość 55 cm
 • Prędkość wirowania 1000 obr/min
 • Automatyka wagowa tak 
 • Wsad 7 kg
 • Poziom hałasu 55 dB
 • Kolor biały 

Opis

Wybrane parametryKlasa energetyczna A+++
szybkość obrotowa [obr/min] 1000
Wsad [kg] 7
wymiary GxSxW [cm] 55 x 60 x 84,9 cm
Woda Plus

Do płukania użytkowana jest obszerniejsza typowo liczba wody, co pozwala z wyjątkową precyzją polikwidować z tkanin resztki potencjalnie alergennego detergentu i wszelkich potencjalnych smug oraz zabrudzeń.


EcoPerfect

Funkcja zezwalająca na minimalizację zużycia energii elektrycznej kosztem wydłużenia czasu trwania programu. Pozwala nie tylko cieszyć się świadomością działania na rzecz ochrony środowiska, lecz i znacząco obniżyć rachunki za energię elektryczną - a wszystko to przy niezmiennie wspaniałych rezultatach samego prania.


Automatyka wagowa

Pralka wyekwipowana jest w progresywny system sterowania, który - na podstawie wskazań sensorów oceniających wagę i wielkość ładunku - na bieżąco reguluje czas prania i liczba zużywanej wody. Umożliwia optymalizację wyników prania, a także szerokie oszczędności wody i energii.


AntiVibration Design

innowacyjny system stabilizacji, zezwalający na znaczącą redukcję drgań i hałasu choćby przy najwyższej prędkości wirowania. Znacząco udoskonala komfort wykorzystywania pralki.


Opóźnienie rozpoczęcia programu

Dzięki tej funkcji rozpoczęcie prania może zostać przesunięte na później. Możesz sam wybrać czas rozpoczęcia procesu, by móc rozładować urządzenie, tak żeby nie przeszkadzało to w innych obowiązkach. Nie musisz dopasowywać Twojego planu dnia do pralki, niech pralka przystosuje się do Ciebie.


Kontrola ilości Piany

postępowe sensory zainstalowane w pralce rozpoznają zbyt dużą liczba piany, jej nadmiar samoczynnie powtarza proces płukania aż do uzyskania najlepszego efektu.


Koszule/Bluzy

perfekcyjny program do prania niejednokrotnie noszonych bluz i koszul. Zmniejszona szybkość wirowania i skrócony czas prania pozwoli uzyskać najlepsze rezultaty.


Mix

bardzo przydatny program gdy nie masz czasu na uprzednią segregację swej odzieży.


Wełna/pranie ręczne

Dzięki stosownemu doborowi parametrów pracy umożliwia uzyskanie idealnych rezultatów przy zachowaniu atrybuty delikatnej wełny.


Delikatne

Specjalny program przeznaczony do damskiej delikatnej bielizny.Dzięki optymalnemu doborowi parametrów pracy zezwala na uzyskanie genialnych rezultatów przy zachowaniu cechy poszczególnych materiałów.


Active Water

Oszczędza wodę i tnie koszty dzięki dwustopniowemu czujnikowi, który rozpoznaje ilość prania w bębnie.


AntiVibration Design

Dzięki nowoczesnemu silnikowi EcoSilence Drive, zamkniętemu w hermetycznej obudowie, nasza pralka jest wyjątkowo cicha - izolacja silnika i i amortyzator, który działa jak tłumik w samochodzie, zagwarantuje dodatkowe wyciszenie. Amortyzator i specjalne wytłoczenia AntiVibration na ścianach bocznych pralki eliminują wibracje powstające przy wirowaniu.


Zielona technika - EcoSilence Drive

Pralki Bosch z napędem EcoSilence Drive™ wyznaczają świeże standardy skuteczności energetycznej. Bezszczotkowy napęd nie buduje drgań, które hamowałyby jego pracę, tak więc silnik EcoDrive może użyć pełnię swej mocy do napędu pralki, bez żadnych strat energii. Urządzenia z takim silnikiem są wyjątkowo ciche i zrównoważone, nawet przy maksymalnym załadunku.


VarioPerfect. Oszczędzaj czas albo energię.

Bosch w każdym detalu: dzięki funkcji VarioPerfect możesz skrócić lub wydłużyć program prania oszczędzając czas albo energię. Postępowy system umożliwi Ci jeszcze komfortowojsze pranie. Rekord szybkości pobijesz włączając opcję TimePerfect - skracając czas prania choćby o 65%. Oszczędność do 50% energii zyskasz stosując opcję EcoPerfect - chroniąc przy tym środowisko naturalne. Zawsze osiągniesz doskonałą czystość prania w najwyższej klasie skuteczności z gwarancją 100% jakości.


Start/Pauza z opcją dołożenia prania

Zapomniałeś o koszulce, jeansach, a może skarpetce? Przycisk Start / Pauza pozwala na dokładanie rzeczy do bębna w każdym momencie, jeśli tylko cykl prania na to pozwali.


Grzałka niklowo-cynkowa

Dłuższe niezawodne życie naszej pralki zagwarantuje także postępowa niklowo-cynkowa grzałka, która wydajnie i zasadniczo ogranicza osadzanie się kamienia, dzięki temu możesz radować się produktywnym urządzeniem przez lata.


Nocne pranie

Dla wszystkich zapracowanych pralki Bosch zostały wyekwipowane w specjalny program nocny. Pralka pierze znacznie ciszej, by nie zakłócać snu domowników, a efekt prania i tak pozostaje wspaniały.


Program AntyAlergia

Program AntyAlergia dopasowany jest do potrzeb użytkowników ze skłonnością do alergii oraz dla osób o wrażliwej skórze. Powiększona liczba wody, dopełniające cykle płukania i podwyższona do 60? C temperatura powodują, iż po detergentach nie będzie śladu!


Program Super niedługi 15/30

Jeśli chcesz przeprać lekko zabrudzone ubrania, np. Koszulkę noszoną przez jeden dzień, włącz program Super niedługi. Daj naszej pralce 15 minut? w tym czasie wypierze, wypłucze i odwiruje Twoją odzież.


Oszczędność detergentu - mniejsze koszty

zastosowanie w pralkach marki Bosch zaworu kulowego, uniemożliwia stratom proszku, który nie jest wypłukiwany z wodą i może być kompletnie użyty do procesu prania. To zdecydowana oszczędność detergentu czyli ulga dla Twojego portfela.


Aqua Stop

na dodatek jeżeli system nie zadziała, marka zobowiązał się do pokrycia kosztów związanych z remontem nie tylko w Twoim domu, lecz także u Twoich sąsiadów. Zobowiązanie jest objęte dożywotnią gwarancją.


Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.