Bosch WAS 28743

Bosch WAS 28743

  • Cena od: 2299
  • Cena do: 2619
  • Oszczędzasz: do 13%
  • Klasa energetyczna: A+++
  • Szerokość: 60
Oferty 1-2 ułożone według:

Informacje o produkcie

Poszukujesz dobrej pralki? Sprawdź Bosch WAS 28743.

Parametry

Urządzenie to cechuje się wymiarami 84.2 x 60 cm. Jej głębokość to 60 cm. Wszelkie te dane składają się na wysoką klasę energetyczną A+++. Dzięki temu, pralka ta zapewnia tanią eksploatację oraz najwyższą efektywność energetyczną. Automatyka wagowa, pozwala ustalić ile kilogramów prania przygotowaliśmy. Teraz pralka samoczynnie dobierze ilość wody do wybranego przez nas programu i obciążenia bębna.

Bosch WAS 28743

Funkcje

Mnogość programów prania, pozwala dostosować pracę pralki do konkretnych materiałów jak i konkretnych rodzajów ubrań. Teraz piorąc wełnę, bawełnę czy delikatną koronkę, masz pewność, że nie zmechacą się ani nie rozerwą w bębnie pralki. Pełna regulacja temperatur, pozwala dopasować ją do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu możemy prać nie tylko w wysokich temperaturach, ale i w miarę możliwości, ekonomicznie w niskich temperaturach. Funkcje opóźnionego startu docenią wszyscy ci, którzy lubią trzymać się swojego planu dnia. Dzięki tej opcji, możemy ustalić godzinę prania i być pewni, że nie zapomnimy o tym domowym obowiązku. Funkcja ta, daje nam wielkie możliwości ustawienia planu czasowego na konkretny dzień. To duże ułatwienie, z którego warto korzystać.

Eksploatacja

Biorąc pod uwagę kupno pralki, warto też zwrócić uwagę na kwestie bezpieczeństwa. Bosch zadbał o to abyśmy nie zalali swojego domu, jak i sąsiadów. WAS 28743 został wyposażony w zabezpieczenie przeciwwypływowe. Dzięki temu możemy być spokojni, że nawet przy awarii, woda zgromadzona w pralce, nie rozleje się po całej łazience.

Dane techniczne

Parametry
Wysokość 84.2
Sposób ładowania front
Prędkość wirowania 1400
Automatyka wagowa tak
Klasa energetyczna A+++
Głębokość 60
Szerokość 60

Dodaj swoją opinię

Powiązane kategorie