Menu

Candy CST362LS

Cechy produktu

  • Producent Candy 
  • Klasa energetyczna A+++ 
  • Sposób ładowania góra 
  • Wyświetlacz elektroniczny tak 
  • Wysokość 85 cm
  • Szerokość 40 cm
  • Głębokość 60 cm
  • Prędkość wirowania 1200 obr/min
  • Wsad 6 kg
  • Poziom hałasu 61 dB

Opis

Inteligentne rozwiązania są najkorzystniejszym wyborem. Candy wie, jak ważny jest czas, w którym możesz radować się życiem, dlatego nowa gama pralek jest zaprojektowana tak, by prać ubranie łatwo i elegancko, co uprości Twój dzień, abyś mógł mieć więcej czasu dla siebie i dla tego, co kochasz najistotniej.

Pozwól Candy na codzienną pracę z praniem: rezultaty będą po prostu niesamowite. Daj zielone światło dla wygody i łatwości używania: nigdy więcej marnowania czasu, energii, pieniędzy i wysiłku. Wykorzystaj korzyści, jakie dają Ci wysoko osadzone drzwi: nie będziesz już musiał nadwyrężać pleców, aby załadować, czy opróżnić bęben.

Pralki Candy Smart to także urządzenia połączone: korzystaj z połączenia NFC, które pomaga poprawić jakość pracy prosto i bezpośrednio ze smartfona. Detektor KILOGRAMOWYNasze maszyny minimalizują ilość zużywanej energii elektrycznej, obniżając jednocześnie ilość odpadów.

Czułe czujniki wagowe wykrywają wielkość ładunku i samoczynnie dopasowują liczba zużywanej wody i energii elektrycznej. Dzięki tym urządzeniom zużycie wody, czasu i energii elektrycznej może być nawet o 70% mniejsze!

prędkiE 14', 30', 44', 59' MINUTOWE PROGRAMYNajlepsza kompozycja czasu i skuteczności. Pralki Candy pozwalają wybierać między nie mniej aniżeli czterema cyklami, które trwają krócej niż godzinę, ale są w 100% skuteczne.

SMART CHECK-UPDŁUŻSZE ŻYCIE TWOJEJ PRALKI - funkcja Smart Check-up zapewnia uproszczone zarządzanie w celu obszerniejszej skuteczności. Smart Check-up zawiadamia o stanie urządzenia przez monitorowanie jego kondycji.

w przypadku błędu albo nieprawidłowego działania, inteligentny przewodnik pomoże Ci samodzielnie zidentyfikować rozwiązanie. TRZYMAJ WSZYSTKO POD KONTROLĄDzięki My Statistics możesz kontrolować z reguły stosowane programy i dowiedzieć się, jak zoptymalizować nawyki prania.

POBIERZ najlepszY cykl DLA TWOJEGO STYLU ŻYCIAFunkcja Smart Cycles pozwala na pobranie najlepszego procesu dla Twojego stylu życia i zagwarantuje dopełniające programy, żeby znaleźć te, które najlepiej zadbają o twoją odzież.

OPÓŹNIENIE STARTUZ opóźnionym startem pralka będzie gotowa, kiedy tylko zechcesz. Pozwala to zaprogramować początek procesu prania z maksymalnym opóźnieniem do 24 godzin. Koniec z obawami o nieprzyjemne zapachy powstające w wyniku pozostawienia mokrej bielizny w środku pralki.

Koniec z marnowaniem zużycia energii. WSKAŹNIK produktywnOŚCI ENERGETYCZNEJ A+++ (-40%)Wszyscy wiemy, jak ważne jest zmniejszenie zużycia energii. Pralka Candy, dzięki najnowocześniejszym silnikom z cichym falownikiem, są klasyfikowane jako A+++(-40%) pod względem skuteczności energetycznej.

ZRÓB PRANIE stosowne DO TWOICH POTRZEBAsystent głosowy prowadzi użytkownika krok po kroku w stronę wyboru doskonałego dla niego programu. Wystarczy zapytać i progresywnać zgodnie z instrukcjami. W zaledwie 3 krokach możesz znaleźć najkorzystniejszy cykl prania.

Komunikacja z aplikacją przełoży się na wybór najmocniej odpowiedniego prania dla Twoich potrzeb.Funkcje: rozmiary w zabudowie: Pozostałe właściwości:...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.