Manu

Candy GC4 1072D1

Cechy produktu

  • Producent Candy 
  • Klasa energetyczna A+ 
  • Sposób ładowania front 
  • Wyświetlacz elektroniczny tak 
  • Wysokość 85 cm
  • Szerokość 60 cm
  • Głębokość 40 cm
  • Prędkość wirowania 1000 obr/min
  • Wsad 7 kg
  • Poziom hałasu 77 dB

Opis

Sprawdź możliwości pralki Candy GC4 1072D1.

Parametry

Jej wymiary to 85 x 60 cm. Sprzęt ma głębokość 40 cm głębokości. Wszelkie te dane składają się na wysoką klasę energetyczną A+. Dzięki temu, pralka ta zapewnia tanią eksploatację oraz najwyższą efektywność energetyczną. Automatyka wagowa, pozwala ustalić ile kilogramów prania przygotowaliśmy. Teraz pralka samoczynnie dobierze ilość wody do wybranego przez nas programu i obciążenia bębna.

Funkcje

Mnogość trybów prania, pozwala dostosować pracę pralki do konkretnych tkanin jak i konkretnych rodzajów ubrań. Teraz piorąc wełnę, bawełnę czy delikatną koronkę, masz pewność, że nie zmechacą się ani nie rozerwą w bębnie pralki. Pełna regulacja temperatur, pozwala dopasować ją do konkretnych zabrudzeń. Dzięki temu możemy prać nie tylko w wysokich temperaturach, ale i w miarę możliwości, ekonomicznie w niskich temperaturach. Funkcje opóźnionego startu docenią wszyscy ci, którzy lubią trzymać się swojego planu dnia. Dzięki tej opcji, możemy ustalić godzinę prania i być pewni, że nie zapomnimy o tym domowym obowiązku. Funkcja ta, daje nam wielkie możliwości ustawienia planu czasowego na konkretny dzień. To duże ułatwienie, z którego warto korzystać.

Eksploatacja

Biorąc pod uwagę kupno pralki, warto też zwrócić uwagę na kwestie bezpieczeństwa. Candy zadbał o to abyśmy nie zalali swojego domu, jak i sąsiadów. GC4 1072D1 został wyposażony w zabezpieczenie przeciwwypływowe. Dzięki temu możemy być spokojni, że nawet przy awarii, woda zgromadzona w pralce, nie rozleje się po całej łazience.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 1 opinia

+ Dodaj opinie
Danuta - Wystawiona 3 lata temu
Duże rozczarowanie z powodu wyglądu i głośności. Pralkę mam krótko, więc trudno ocenić trwałość i wydajność. Ale wygląd nieciekawy, tandetne pokrętło programatora, wierzchni blat z brzydkiego materiału (blacha?, plastik ? tektura ?)Pralka nie prezentuje sie w łazience elegancko. A te 40 cm głębokości to fikcja, bo to wymiar samego blatu, a zaokrąglony front + obudowa okienka to dodatkowe 6 cm. Szuflada na proszek zacina się. Trzeba użyc sporej siły, zeby ją wysunąć. A ścianki szuflady sa bardzo cienkie i mogą się ułamać. No i ten hałas: nie tylko przy wirowaniu ale także przy nalewaniu wody . Koniec z przepierkami wieczorem (sąsiedzi). Jeśli dodamy do tego małą sieć punktów serwisowych Candy i szereg zastrzeżeń i wyłączeń w gwarancji, to generalnie zakup bardzo nieudany.