Menu

GORENJE WS168LNST

Cechy produktu

  • Producent Gorenje 
  • Sposób ładowania góra 
  • Kolor biały 

Opis

Pralka WS168LNST

IonTech
eliminuje o 30% więcej plam

IonTech wykorzystuje moc naturalnego procesu jonizacji do produktywniejszego usuwania zanieczyszczeń bez wysokich temperatur i dodatkowych substancji chemicznych. Detergent rozpuszcza się lepiej w wodzie, dzięki czemu roztwór czyszczący może równomiernie wniknąć w pranie. Efektem jest 30% więcej usuniętych plam, choćby w niskich temperaturach. IonTech uniemożliwia też osadzaniu się kamienia na grzałce, co przedłuża żywotność pralki.

Bęben WaveActive
delikatny w traktowaniu każdego rodzaju odzieży

specyficzny wzór bębna w zarysie fali w połączeniu ze specjalnymi falistymi żebrami 3D zmiękcza włókna, zapewniając najłagodniejszy cykl prania ciuchów dla wspaniale czystych efektów i nieznacznych zagnieceń.

Silnik Inverter PowerDrive
konkretny, lecz cichy silnik

Ten cichy,nad wyraz efektywny silnik pozostał zaprojektowany, by zapewnić długą żywotność pralki, oszczędzając energię w każdym cyklu.

IonWash 59
genialnie czyste pranie w mniej niż godzinę

IonWash 59 "błyskawicznie i finezyjnie pousuwa o 30% więcej plam, zapewniając w ten sposób efekt prania, choćby przy załadunku w.

StainExpert
najszczególniej wydajna eliminowanie plam

Skuteczne eliminowanie plam nie wymaga już wysokiej temperatury ani dodatkowych zabiegów przed praniem. Znakomite połączenie temperatury, czasu i ilości wody automatycznie usuwa do 36 rodzajów uporczywych plam z 3 głównych grup:

DoseAid
adekwatna dawka detergentu dla każdego prania

DoseAid zawsze pomoże ci znaleźć stosowną dawkę detergentu, niezależnie od obciążenia, które wkładasz do pralki, dzięki temu możesz być pewien, że używasz detergentu w najbardziej ekonomiczny i bezpieczny sposób.

AutoWash
zawsze odpowiedni program

Nie możesz zdecydować, który program wybrać? Po prostu wybierz AutoWash, a Twoja pralka wybierze najkorzystniejszy proces prania dla Twoich ubrań. Możesz się zrelaksować, ubrania będą idealnie czyste, bez względu na materiał z jakiego są wykonane.

Odświeżanie parą
zawsze odświeżone ubrania

Ten unikalny program wykorzystuje generator pary do wytwarzania pokaźnych ilości pary, która odświeża ubrania i ułatwia prasowanie.

Prosty interfejs
Trzy kroki i gotowe

Łatwy w użyciu interfejs z centralnie umieszczonym pokrętłem wyboru umożliwia rozpoczęcie prania w 3 prostych krokach; włącz pralkę, wybierz program i naciśnij start! Bez podmenu do wybierania dodatkowych funkcji i ustawień, lecz masz swobodę w przypasowaniu ustawień obszernego interfejsu dotykowego, dzięki czemu możesz być pewny, iż Twoje ubrania będą prane tak, jak lubisz.

EcoEye
Zużycie energii za każdym razem pod kontrolą

Łatwy do odczytania wskaźnik EcoEye zagwarantuje w czasie rzeczywistym informację zwrotną na temat sprawności wybranego programu, pomagając oszczędzać wodę i energię.

AllergyCare
Dodatkowa ochrona dla wrażliwej skóry

Program AntyAlergiczny wykorzystuje wyższą temperaturę i dodatkowe płukanie, aby produktywnie zlikwidować ślady detergentu na tkaninie. Alergeny, które mogą wywoływać podrażnienia, są usuwane, a subtelna skóra pozostaje chroniona.

StableTech
Nigdy więcej wibracji

rozszerzona stabilność i istotnie zredukowane wibracje dzięki bocznym i dolnym panelom StableTech wywołującym znaczne obniżenie poziom hałasu nawet przy najwyższych prędkościach wirowania.

SterilTub
zawsze przyjemnie pachnąca praniem

Pranie w niższych temperaturach może prowadzić do powstania znakomitych warunków rozwoju bakterii, które z kolei mogą powodować nieprzyjemny zapach prania. SterilTub wyeliminuje bakterie z wnętrza urządzenia i zapewni, że pranie zawsze będzie pachniało świeżością.

Gładkie Drzwi
wysmakowany wygląd i łatwu załadunek

obfite drzwi, wykonane z jednego kawałka tworzywa bez żadnych śrub, gwarantują stabilność, zapobiegają denerwującym piskom albo skrzypieniu. Drzwi otwierają się do pełneych 180 stopni, więc opróżnianie i ładowanie bębna jest tak proste, jak to jedynie możliwe.

Tryby prania
genialnie dobrane do Twoich potrzeb prania

Nasza technologia gwarantuje, że każdy typ dzianiny jest prany w najlepszy realny sposób, dzięki trafnej kombinacji temperatury, ilości wody, czasu prania i prędkości wirowania. Te ustawienia można dodatkowo przypasować za pomocą rozmaitych trybów prania, dzięki temu można znaleźć odpowiednią kombinację do aktualnych potrzeb

SuperSilent
Bądź gotowy na nocne pranie

Najcichsze pralki WaveActive pracują na poziomie hałasu odpowiadającym rozmowie dwóch osób prowadzonej szeptem. Cicha praca jest efektem specjalnej izolacji akustycznej, produktywnych silników, wysokiej jakości materiałów i pionierskich rozwiązań systemu myjącego.

Oświetlenie bębna
Nigdy więcej brakujących skarpet

rewelacyjnie umieszczone światło LED delikatnie oświetla bęben i nietrudny załadunek i rozładunek.

ChildLock
Bezpieczeństwo dla ciekawskich dzieci

w trakcie prania drzwi pozostają zamknięte, uniemożliwiając choćby najistotniej dociekliwemu dziecku ich otwarcie. Aby uzyskać uzupełniającą ochronę, panel kontrolny można zablokować, naciskając specjalną kombinację klawiszy, co uniemożliwia przypadkową zmianę ustawień.

subtelny dzwięk
Nigdy więcej denerwujących dźwięków

Pralki WaveActive są nie tylko przyjazne dla prania,też dla uszu. Subtelne dźwięki dają łagodne dane zwrotne o wybranych funkcjach lub programach.

prędkie pranie 20
Twoje ulubione ubrania są zawsze gotowe do założenia

starczy 20 minut, żeby odświeżyć koszulkę i inne, mniej zabrudzone ubrania. Twój wybrany zestaw za każdym razem będzie gotowy.

JoggerDial
Prosty wybór przez przekręcenie pokrętła

JoggerDial gwarantuje szybki i nieskomplikowany wybór programów piorących. Dzięki wskaźnikowi LED wybrany program jest wyraźnie widoczny pod każdym kątem i niezależnie od oświetlenia otoczenia.

A+++ (-20%)
Najwyższa sprawność energetyczna

Dzięki nowemu silnikowi Inverter PowerDrive, zoptymalizowanym programom i inteligentnym rozwiązaniom, pralki Gorenje łączą nadzwyczajne wyniki prania z wyjątkowo niskim zużyciem energii.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.