Moje konto
  • Hotpoint ARUSF1051 Hotpoint ARUSF1051

Hotpoint ARUSF1051

3 oferty z 3 sklepów

Producent Hotpoint Klasa energetyczna A+ Szerokość 59.5 cm Głębokość 32 cm Prędkość wirowania 1000 obr/min Wsad 4 kg WIĘCEJ INFORMACJI ↓

RTV EURO AGD

★★★★★
31162 opinie

Hotpoint-Ariston ARUSF 1051 PL

Hotpoint-Ariston ARUSF 1051 PL

Instrukcja obsługi >>

Dostępność sprawdź w sklepie →

MediaMarkt.pl

★★★★★
4001 opinii

Pralka HOTPOINT ARISTON ARUSF 1051 PL. Klasa energetyczna A+

Pralka HOTPOINT ARISTON ARUSF 1051 PL. Klasa energetyczna A+

Pralka HOTPOINT ARISTON ARUSF 1051 PL

Dostępny od ręki  ✓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentHotpoint
Klasa energetycznaA+
Szerokość59.5 cm
Głębokość32 cm
Prędkość wirowania1000 obr/min
Wsad4 kg

Sprawdź możliwości pralki Hotpoint ARUSF1051.

Parametry

Sprzęt ma głębokość 32 cm głębokości. Pralka posiada klasę energetyczną A+, co zapewnia tanią eksploatację oraz największą efektywność energetyczną przy najniższych obciążeniach dla środowiska.

Funkcje

Pralka oferuje wiele różnorodnych programów wspomagających pranie konkretnych tkanin. Opcje Codzienne, Pranie ręczne czy Sport, pozwalają na optymalne ustawienie pralki do konkretnej partii odzieży. W pralce możesz bez obaw wyprać wełniane swetry, delikatne bawełniane bluzki, czy koronkową bieliznę. A wszystko to, bez obaw, że zniszczą się z powodu nadmiernej siły prania. Wystarczy ustawić odpowiedni program i uruchomić pranie. Ustawiaj temperatury do konkretnych zabrudzeń. Dzięki łatwemu ustawieniu termostatu, możesz szybko pozbyć się nawet najtrudniejszych zabrudzeń. Jeśli plamy nie są aż tak trudne do usunięcia, możesz pokusić się o pranie już w 30 stopniach. Tym samym oszczędzając energię. Za sprawą opcji opóźnionego startu, możesz ustawić czas pracy pralki na okres, w którym będziesz poza domem. Dzięki tej funkcji, praca pralki nie będzie Ci przeszkadzać podczas popołudniowego wypoczynku. Lub - jeśli wolisz - może uruchomić się sama rano, o tej samej godzinie co budzik. Możliwości ustawień czasowych jest niemal nieograniczona.

Eksploatacja

Hotpoint ARUSF1051 zdaje się być dobrym wyborem dla wszystkich, poszukujących funkcjonalnej i prostej w obsłudze pralki za rozsądną cenę. Zastosowane technologie, przydatne funkcje i programy, a także zabezpieczenie przed wylaniem zawartości na zewnątrz pralki, stanowią już nie tylko standard ale i niezbędne minimum w tego rodzaju sprzęcie.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też