Moje konto
  • Indesit IWD71251 Indesit IWD71251
  • Indesit IWD71251 Indesit IWD71251

Indesit IWD71251

10 ofert z 10 sklepów

Producent Indesit Klasa energetyczna A+ Sposób ładowania front Wysokość 85 cm Szerokość 59.5 cm Głębokość 54 cm Prędkość wirowania 1200 obr/min Wsad 7 kg WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Mall.pl

★★★★★
28964 opinie

Indesit IWD 71251 - Bezpłatny odbiór osobisty: Wrocław, Warszawa, Katowice, Kraków

Indesit IWD 71251 - Bezpłatny odbiór osobisty: Wrocław, Warszawa, Katowice, Kraków

Pralka Indesit IWD 71251 w klasie energetycznej A+ i maksymalnym załadunku 7 kg. Urządzenie posiada niewielki cyfrowy wyświetlacz i 16 programów prania, w tym program do prania obuwia. Ponadto pralka wyposażona jest opcję Eco time, która pozwala na oszczędność do 40% wody i energii na programach przeznaczonych do prania tkanin bawełnianych i syntetycznych do 60°.

Dostępny od ręki  ✓

Agito.pl

★★★★★
42535 opinii

Indesit IWD 71251 EU /KAPSUŁKI DO PRANIA GRATIS. / CODZIENNIE NOWA OFERTA DNIA - SPRAWDŹ!

Indesit IWD 71251 EU /KAPSUŁKI DO PRANIA GRATIS. / CODZIENNIE NOWA OFERTA DNIA - SPRAWDŹ!

Pralka automatyczna sterowana elektronicznie o głębokości 53.5 cm, pojemności wsadu 7 kg, z prędkością wirowania 1200 obrotów na minutę, w klasie energetycznej A+.

Dostępny od ręki  ✓

HIDbox.pl

★★★★★
130 opinii

Pralka INDESIT IWD 71251 EU

Pralka INDESIT IWD 71251 EU

… Prędkość obrotowa [obr/min] 1200 Ilość programów 16 Klasa energetyczna A+ Wyświetlacz Cyfrowy Sterowanie Mechaniczne Wsad [kg] 7 Klasa efektywności prania A Rodzaje programów Programy specjalne:ExpressJeansSport IntensiveSport LightProgram do prania butów Klasa efektywności odwirowania B Kierunek otwierania drzwi W lewo Sygnał akustyczny Nie Funkcje Opóźniony start Tak Inne Energy SaverExtra p …

Dostępny od ręki  ✓

Media Expert

★★★★☆
752 opinie

Pralka INDESIT IWD 71251 (EU)

Pralka INDESIT IWD 71251 (EU)

Pralka Indesit IWD 71251 w klasie energetycznej A+ i maksymalnym załadunku 7 kg. Urządzenie posiada niewielki cyfrowy wyświetlacz i 16 programów prania, w tym program do prania obuwia.

Dostępność sprawdź w sklepie →

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentIndesit
Klasa energetycznaA+
Sposób ładowaniafront
Wysokość85 cm
Szerokość59.5 cm
Głębokość54 cm
Prędkość wirowania1200 obr/min
Wsad7 kg

Zdecyduj, czy pralka Indesit IWD71251 to dobry wybór dla Twojego domu.

Parametry

Całe urządzenie ma 85 cm wysokości na 59.5 cm szerokości. Czyni to IWD71251 sprzętem, który można spokojnie ustawić w większości łazienek. A także 54 cm głębokości. Wszelkie te dane składają się na wysoką klasę energetyczną A+. Dzięki temu, pralka ta zapewnia tanią eksploatację oraz najwyższą efektywność energetyczną. Automatyka wagowa, pozwala ustalić ile kilogramów prania przygotowaliśmy. Teraz pralka samoczynnie dobierze ilość wody do wybranego przez nas programu i obciążenia bębna.

Funkcje

Mnogość trybów prania, pozwala dostosować pracę pralki do konkretnych tkanin jak i konkretnych rodzajów ubrań. Teraz piorąc wełnę, bawełnę czy delikatną koronkę, masz pewność, że nie zmechacą się ani nie rozerwą w bębnie pralki. Pełna regulacja temperatur, pozwala dopasować ją do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu możemy prać nie tylko w wysokich temperaturach, ale i w miarę możliwości, ekonomicznie w niskich temperaturach. Funkcje opóźnionego startu docenią wszyscy ci, którzy lubią trzymać się swojego planu dnia. Dzięki tej opcji, możemy ustalić godzinę prania i być pewni, że nie zapomnimy o tym domowym obowiązku. Funkcja ta, daje nam wielkie możliwości ustawienia planu czasowego na konkretny dzień. To duże ułatwienie, z którego warto korzystać.

Eksploatacja

Biorąc pod uwagę kupno pralki, warto też zwrócić uwagę na kwestie bezpieczeństwa. Indesit zadbał o to abyśmy nie zalali swojego domu, jak i sąsiadów. IWD71251 został wyposażony w zabezpieczenie przeciwwypływowe. Dzięki temu możemy być spokojni, że nawet przy awarii, woda zgromadzona w pralce, nie rozleje się po całej łazience.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też