Moje konto
  • Indesit IWUD4105 Indesit IWUD4105
  • Indesit IWUD4105 Indesit IWUD4105

Indesit IWUD4105

2 oferty z 2 sklepów

Producent Indesit Klasa energetyczna A Sposób ładowania front Wyświetlacz elektroniczny tak Wysokość 85 cm Szerokość 59.5 cm Głębokość 33 cm Prędkość wirowania 1000 obr/min Automatyka wagowa tak Wsad 4 kg WIĘCEJ INFORMACJI ↓

ELECTRO.pl

★★★★★
66575 opinii

INDESIT IWUD 4105 PL + DARMOWA DOSTAWA + GWARANCJA DOSTAWY DO ŚWIĄT + BRAK OPŁATY ZA FORMY PŁATNOŚCI + skorzystaj z RABATU i 5-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści!

INDESIT IWUD 4105 PL + DARMOWA DOSTAWA + GWARANCJA DOSTAWY DO ŚWIĄT + BRAK OPŁATY ZA FORMY PŁATNOŚCI + skorzystaj z RABATU i 5-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści!

INDESIT IWUD 4105 PL + DARMOWA DOSTAWA + GWARANCJA DOSTAWY DO ŚWIĄT + BRAK OPŁATY ZA FORMY PŁATNOŚCI + skorzystaj z RABATU i 5-letniej gwarancji w Pakiecie Korzyści! Pralka o głębokości 33 cm, pojemności 4 kg, sterowana elektronicznie, z 16 programami prania, prędkością wirowania 1000 obrotów/min., funkcją opóźnionego startu, w klasie energetycznej A.

Dostępny od ręki  ✓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentIndesit
Klasa energetycznaA
Sposób ładowaniafront
Wyświetlacz elektronicznytak
Wysokość85 cm
Szerokość59.5 cm
Głębokość33 cm
Prędkość wirowania1000 obr/min
Automatyka wagowatak
Wsad4 kg

Potrzebujesz pralki? Przeczytaj nasz opis i zapoznaj się ze zdjęciami. Może Indesit IWUD4105, spełni Twoje wymagania.

Parametry

Jej wymiary to 85 x 59.5 cm. Pralka ma głębokość 33 cm. Klasa energetyczna tego urządzenia to A. Gwarantuje to świetną wydajność energetyczną, która bezpośrednio przełoży się na opłacalność zakupu i eksploatacji. Automatyka wagowa, to sprytny system, który automatycznie ocenia wagę załadowanej do pralki odzieży i dopasowuje do niej czas prania. Dzięki temu, przy mniejszym załadunku pranie trwa krócej, a my oszczędzamy energię i wodę.

Funkcje

Specjalne programy takie jak: Wełna, Bawełna, pranie Delikatne, Syntetyki i podobne, pozwalają odpowiednio dobrać tryb pracy pralki do pranych ubrań czy tkanin. Chroni to je przed zniszczeniem czy zmechaceniem, a także gwarantuje skuteczność czyszczenia. Tryb prania codziennego pozwala oszczędzać wodę i energię, natomiast opcja Sport, z powodzeniem poradzi sobie nawet z dużymi zabrudzeniami odzieży sportowej. Temperatury możesz ustawiać za pomocą wygodnego pokrętła. Dzięki temu możesz sterować pracą pralki, i decydować, czy chcesz prać szybciej w wyższej temperaturze, czy oszczędzać energię i prać w niższej. Urządzenie posiada także funkcję opóźnionego startu, dzięki czemu możemy nastawić pranie na konkretną godzinę. Dzięki temu możemy na przykład ustawić pranie w czasie naszej nieobecności, by po powrocie z pracy mieć je zakończone.

Eksploatacja

Pralka IWUD4105 posiada wszystko to, co urządzenie tego typu posiadać powinno. Mnóstwo programów piorących, pełną regulację temperatur i obrotów, a także szereg przydatnych funkcji ułatwiających codzienne użytkowanie. Wybór pralki do domu, to oczywiście kwestia złożona, jednak biorąc pod uwagę możliwości oraz funkcje, propozycję Indesit, można uznać za wartą uwagi.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też