Manu

Indesit IWUD4105

Cechy produktu

  • Producent Indesit 
  • Klasa energetyczna
  • Sposób ładowania front 
  • Wyświetlacz elektroniczny tak 
  • Wysokość 85 cm
  • Szerokość 59 cm
  • Głębokość 33 cm
  • Prędkość wirowania 1000 obr/min
  • Automatyka wagowa tak 
  • Wsad 4 kg

Opis

Poszukujesz pralki? Sprawdź co oferuje urządzenie Indesit IWUD4105.

Parametry

Urządzenie ma wymiary 85 cm wysokości, 59.5 cm. Pralka ma głębokość 33 cm. Wszelkie te dane składają się na wysoką klasę energetyczną A. Dzięki temu, pralka ta zapewnia tanią eksploatację oraz najwyższą efektywność energetyczną. Automatyka wagowa, pozwala ustalić ile kilogramów prania przygotowaliśmy. Teraz pralka samoczynnie dobierze ilość wody do wybranego przez nas programu i obciążenia bębna.

Funkcje

Mnogość trybów prania, pozwala dostosować pracę pralki do konkretnych tkanin jak i konkretnych rodzajów ubrań. Teraz piorąc wełnę, bawełnę czy delikatną koronkę, masz pewność, że nie zmechacą się ani nie rozerwą w bębnie pralki. Pełna regulacja temperatur, pozwala dopasować ją do konkretnych zabrudzeń. Dzięki temu możemy prać nie tylko w wysokich temperaturach, ale i w miarę możliwości, ekonomicznie w niskich temperaturach. Funkcje opóźnionego startu docenią wszyscy ci, którzy lubią trzymać się swojego planu dnia. Dzięki tej opcji, możemy ustalić godzinę prania i być pewni, że nie zapomnimy o tym domowym obowiązku. Funkcja ta, daje nam wielkie możliwości ustawienia planu czasowego na konkretny dzień. To duże ułatwienie, z którego warto korzystać.

Eksploatacja

Biorąc pod uwagę kupno pralki, warto też zwrócić uwagę na kwestie bezpieczeństwa. Indesit zadbał o to abyśmy nie zalali swojego domu, jak i sąsiadów. IWUD4105 został wyposażony w zabezpieczenie przeciwwypływowe. Dzięki temu możemy być spokojni, że nawet przy awarii, woda zgromadzona w pralce, nie rozleje się po całej łazience.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 8 opinii

+ Dodaj opinie
monika - Wystawiona 3 lata temu
Bardzo dobry kontakt, natychmiastowe przeprowadzenie transakcji! Polecam
anana - Wystawiona 3 lata temu
pralka cieniutka ale pakowna,spełnia moje oczekiwania
Jurek - Wystawiona 3 lata temu
bardzo dobra relacja ceny do parametrów, znakomita do małej łazienki
Bohdan - Wystawiona 3 lata temu
Polecam
piotr - Wystawiona 3 lata temu
Idealna do małych łazienek,prosta obsługa.
bob - Wystawiona 3 lata temu
polecam
janina - Wystawiona 3 lata temu
Idealna domałych łazienek.
marian - Wystawiona 3 lata temu
zgrabna i bardzo dobra