Menu

LG F0J5QN3

Cechy produktu

  • Producent LG 
  • Sposób ładowania góra 
  • Kolor biały 

Opis

Dodaj odzież

Jeśli zapomnisz włożyć czegoś do prania, po prostu naciśnij przycisk „Dodaj odzież" i dodaj co chcesz, od skarpetek po kurtkę. Drzwiczki można otworzyć podczas prania w każdym programie — bawełna, mieszany, tkaniny niedużo wymagające, Speed14* — prawie natychmiast (w ciągu około 3 sekund)**.

MNIEJSZE DRGANIA I HAŁAS

Silnik napędu bezpośredniego używany w naszych pralkach jest niezwykle bezusterkowy i cichy. Wiemy, że jest to jeden z najlepszych silników do pralek spomiędzy dostępnych na rynku, w związku z czym objęliśmy wszystkie nasze pralki standardową 10-letnią gwarancją na silnik i części. Dzisiaj to więcej standard, prawda?

INTELIGENTNA WYGODA DZIĘKI FUNKCJI NFC

Funkcja Tag On pozwala pobrać na smartfona nowe programy prania. Następnie starczy dotknąć symbolu Tag On NFC, żeby zainstalować program w pralce. Pamięć posiada 20 pozycji, z coroczną ich aktualizacją. Funkcja inteligentnej diagnostyki rozwiązuje niemal wszystkie niepokaźne problemy, zanim staną się pokaźniejsze.

artykuł
producent
Kod producenta
F0J5QN3W
EAN
8801031755585
dane podstawowe
Biały
wariant
typowe
Klasa techniczne Zużycie Wirowanie Funkcje
zastosowane technologie
6 MotionDD
Funkcja dołożenia prania/ pauza
Inverter Direct Drive
Smart Diagnosis
Sygnał akustyczny oznajmiający o zakończeniu programu
Zabezpieczenie przed dziećmi
Programy
typy programów
Bawełna
Ciche pranie
Ciemne barwy
Delikatne
Mieszane
Oszczędność czasu
Pościel
Pranie wstępne
Program do tkaniny syntetycznych
Program Odplamiania
Program Sport
Ubranka dziecięce
wymiary Drzwi
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
typ gwarancji
Producenta Door to Door
dane o gwarancji producenta
Opis:
Planowanie naprawy domowejWyślij formularz naprawy online i zamów serwis do swego domu lub biuraZaloguj się do swojego konta, by zgłosić naprawę albo instalację swego zarejestrowanego produktu.Naprawa domowa asygnowana jest dla wielkich sprzętów AGD (takich jak pralki lub lodówki), telewizorów powyżej 32', monitorów powyżej 30' oraz niektórych modeli kin domowych.Jeżeli kupiłeś(-łaś) jedną z naszych lodówek, nasz serwis pomoże Ci ją gratisowo podłączyć w Twoim domu.Aby skorzystać z usług serwisowych dla innych naszych maszyn, wybierz LG Express.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.