Menu

LG F0J6WY1

Cechy produktu

 • Producent LG 
 • Klasa energetyczna A+++ 
 • Sposób ładowania góra 
 • Wyświetlacz elektroniczny tak 
 • Wysokość 85 cm
 • Szerokość 60 cm
 • Głębokość 45 cm
 • Prędkość wirowania 1200 obr/min
 • Automatyka wagowa tak 
 • Wsad 6.5 kg
 • Poziom hałasu 55 dB
 • Kolor biały 

Opis

F0J6WY1WGłówne atrybuty A+++ -30% 6 MOTION DD DIRECT DRIVE 10 lat gwarancji Smart ThinQ® Smart Diagnosis™ Zwalczaj alergeny mocą paryProgram Allergy Care za pomocą gorącej wody wytwarza dezynfekującą parę, która w delikatny sposób oczyszcza ubrania. W ten sposób udaje się zredukować aż o 99,9 ilość alergenów, takich jak roztocza wywołujące problemy z oddychaniem. Popraw jakość swojego życia, tworząc w swym otoczeniu zdrowe i wolne od alergenów środowisko. Dodaj odzieżJeśli zapomnisz włożyć czegoś do prania, po prostu naciśnij przycisk „Dodaj odzież” i dodaj co chcesz, od skarpetek po kurtkę. Drzwiczki można otworzyć w trakcie prania w każdym programie — bawełna, mieszany, dzianiny niewiele wymagające, Speed14* — prawie natychmiast (w ciągu około 3 sekund)**. MNIEJSZE DRGANIA I HAŁASSilnik napędu bezpośredniego wykorzystywany w naszych pralkach jest szczególnie bezusterkowy i cichy. Wiemy, że jest to jeden z najlepszych silników do pralek spośród przystępnych na rynku, w związku z czym objęliśmy wszystkie nasze pralki standardową 10-letnią gwarancją na silnik i części. Dzisiaj to więcej kanon, prawda? INTELIGENTNA WYGODA DZIĘKI FUNKCJI NFCFunkcja Tag On pozwala pobrać na smartfona nowe programy prania. Następnie wystarczy dotknąć symbolu Tag On NFC, by zainstalować program w pralce. Pamięć mieści 20 pozycji, z coroczną ich aktualizacją. Funkcja inteligentnej diagnostyki rozwiązuje niemal wszystkie niewiele znaczące problemy, zanim staną się pokaźniejsze. Zwalczaj alergeny mocą paryProgram Allergy Care przy pomocy gorącej wody generuje dezynfekującą parę, która w subtelny sposób oczyszcza ubrania. W ten sposób udaje się zredukować aż o 99,9 ilość alergenów, takich jak roztocza wywołujące problemy z oddychaniem. Popraw jakość swojego życia, wytwarzając w swoim otoczeniu zdrowe i wolne od alergenów środowisko. Dodaj odzieżJeśli zapomnisz włożyć czegoś do prania, po prostu naciśnij przycisk „Dodaj odzież” i dodaj co chcesz, od skarpetek po kurtkę. Drzwiczki można otworzyć podczas prania w każdym programie — bawełna, mieszany, tkaniny mało wymagające, Speed14* — prawie natychmiast (w ciągu około 3 sekund)**. MNIEJSZE DRGANIA I HAŁASSilnik napędu bezpośredniego używany w naszych pralkach jest bardzo bezusterkowy i cichy. Wiemy, iż jest to jeden z najkorzystniejszych silników do pralek spośród przystępnych na rynku, w związku z czym objęliśmy wszystkie nasze pralki standardową 10-letnią gwarancją na silnik i części. Teraz to więcej standard, prawda? INTELIGENTNA WYGODA DZIĘKI FUNKCJI NFCFunkcja Tag On pozwala pobrać na smartfona nowe programy prania. Następnie wystarczy dotknąć symbolu Tag On NFC, aby zainstalować program w pralce. Pamięć zawiera 20 pozycji, z coroczną ich aktualizacją. Funkcja inteligentnej diagnostyki rozwiązuje niemal wszystkie minimalne problemy, zanim staną się obszerniejsze.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 2 opinie

+ Dodaj opinie
Julita - Wystawiona miesiąc temu
Pralka używana już jakiś czas więc mogę coś opowiedzieć :) Póki co odpukać absolutnie bezawaryjna a dostaje w kość dość mocno :) Mnóstwo programów z których każdy mniej lub bardziej jest używany. Poza tym cicha, nie biega po pralni i nie ma się do czego przyczepić. Polecam!
Witek - Wystawiona miesiąc temu
Pralka super. Bardzo cichutko chodzi czasami nawet nie wiem kiedy wiruje tak więc spokojnie można prać w godzinach nocnych. Trochę głośno pobiera wodę ale w sumie to chyba wszystkie tak mają. Jestem bardzo zadowolony i polecam

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.