Moje konto
  • LG F10B8ND LG F10B8ND

LG F10B8ND

3 oferty z 3 sklepów

Producent LGKlasa energetyczna A+++Szerokość 60 cmGłębokość 44 cmPrędkość wirowania 1000 obr/minAutomatyka wagowa takWsad 6 kg WIĘCEJ INFORMACJI ↓

RTV EURO AGD

★★★★★
29821 opinii

LG F10B8ND

LG F10B8ND

Dostępność sprawdź w sklepie →

Agito.pl

★★★★★
38272 opinie

LG F 10B8ND /TRANSPORT GRATIS NA DUŻE AGD OD 149 zł! / DARMOWA DOSTAWA!

LG F 10B8ND /TRANSPORT GRATIS NA DUŻE AGD OD 149 zł! / DARMOWA DOSTAWA!

Pralka automatyczna ładowana od frontu, o głębokości 44 cm, z funkcją opóźnionego startu, prędkością wirowania 1000 obr./min., w klasie energetycznej A+++.

Dostępny od ręki  ✓

LG F 10B8 ND

Ładowanie: Od frontu; Głębokość [cm]: 44; Prędkość obrotowa [obr/min]: 1000; Wsad [kg]: 6; Klasa energetyczna: A+++; Automatyka wagowa: Tak

Dostępny w 3-7 dni  ✓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentLG
Klasa energetycznaA+++
Szerokość60 cm
Głębokość44 cm
Prędkość wirowania1000 obr/min
Automatyka wagowatak
Wsad6 kg

Poszukujesz pralki? Sprawdź co oferuje urządzenie LG F10B8ND.

Parametry

Pralka ma głębokość 44 cm. Klasa energetyczna modelu F10B8ND to A+++. Pralka posiada przydatną funkcję. Jest nią automatyka wagowa. Dzięki niej, pralka sama określi ile kilogramów prania zamierzamy wyprać i dostosuje do niego ilość wody potrzebnej do pracy. Bardzo przydatne w codziennej eksploatacji.

Funkcje

LG zaimplementował w swojej pralce mnóstwo przydatnych programów. Oczywiście nie zabrakło też tych standardowych, takich jak: Wełna, Bawełna, Intensywne, Delikatne, Ekonomiczne itd. Mnogość programów, pozwala dostosować pracę urządzenia do praktycznie każdej tkaniny oraz rodzaju odzieży. Dzięki temu pozbędziemy się z nich zabrudzeń, a także zapewnimy im bezpieczne pranie. Pełna regulacja temperatur prania, pozwala dostosować do indywidualnych potrzeb pracę pralki. Dzięki temu trudniejsze plamy możemy wywabić łatwiej, używając wysokich temperatur. Natomiast lekkich zabrudzeń możemy się pozbyć już w niższych temperaturach, jednocześnie zużywając mniej energii i tym samym piorąc ekonomicznie. Funkcja opóźnionego startu, pozwala na ustawienie prania w czasie, w którym najbardziej nam to odpowiada. Na przykład podczas naszej nieobecności w domu. Dzięki temu, po powrocie, obowiązek prania mamy z głowy. Wystarczy je rozwiesić i gotowe.

Eksploatacja

Wybór pralki LG F10B8ND, to dobra decyzja dla wszystkich, którzy potrzebują prostego w obsłudze i sprawnego urządzenia do użytku domowego. Duża pojemność, tryby pracy, regulowana liczba obrotów i prostota użytkowania zapewniają spokojną pracę. Dodatkowo zabezpieczenie przeciwwypływowe ochroni zarówno nasz dom, jak i ewentualnych sąsiadów mieszkających pod nami.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.