Menu

LG F4J6VY0

Cechy produktu

  • Producent LG 
  • Sposób ładowania góra 

Opis

Zwalczaj alergeny mocą pary

Program Allergy Care przy pomocy gorącej wody wytwarza dezynfekującą parę, która w delikatny sposób oczyszcza ubrania. W ten sposób udaje się zredukować aż o 99,9% liczba alergenów, takich jak roztocze powodujące problemy z oddychaniem. Popraw jakość swego życia, wytwarzając w swym otoczeniu zdrowe i wolne od alergenów środowisko.

Dodaj ubranie

Jeśli zapomnisz włożyć artykuł do prania, po prostu naciśnij przycisk „Dodaj odzież" i dodaj co chcesz, od skarpetek po kurtkę. Drzwiczki można otworzyć w trakcie prania w każdym programie — bawełna, mieszany, dzianiny niedużo wymagające, Speed14 — prawie natychmiast (w ciągu około 3 sekund).

słuszne pranie dzianin

Po wybraniu programu prania technologia napędu bezpośredniego 6 Motion porusza bębnem pralki w wielu kierunkach, gwarantując właściwą pielęgnację tkaniny przy wspaniałej czystości ciuchów.

MNIEJSZE DRGANIA I HAŁAS

Silnik napędu bezpośredniego wykorzystywany w naszych pralkach jest bardzo bezawaryjny i cichy. Wiemy, iż jest to jeden z najkorzystniejszych silników do pralek spomiędzy przystępnych na rynku, w związku z czym objęliśmy wszystkie nasze pralki charakterystyczną 10-letnią gwarancją na silnik i części. Teraz to więcej standard, prawda?

INTELIGENTNA WYGODA DZIĘKI FUNKCJI NFC

Funkcja Tag On pozwala pobrać na smartfona nowe programy prania. Następnie wystarczy dotknąć symbolu Tag On NFC, aby zainstalować program w pralce. Pamięć mieści 20 pozycji, z coroczną ich aktualizacją. Funkcja inteligentnej diagnostyki rozwiązuje niemal wszystkie minimalne problemy, zanim staną się obszerniejsze.

artykuł
firma
EAN
8806098014156
informacje podstawowe
Biały
rodzaj
standardowe
Klasa technologiczne Zużycie Wirowanie Funkcje
Elektroniczne
zaimplementowane technologie
Smart Diagnosis
Programy
typy programów
Bawełna
Ciche pranie
Ciemne kolory
Delikatne
Mieszane
Parowy antyalergiczny
Pościel
Program do dzianiny plastikowych
Program Odplamiania
prędki
wymiary Drzwi
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
typ gwarancji
Producenta
dane o gwarancji producenta
Opis:
Planowanie naprawy domowejWyślij formularz naprawy online i zamów serwis do swego domu lub biuraZaloguj się do swojego konta, żeby zgłosić naprawę lub instalację swego zarejestrowanego produktu.Naprawa domowa dedykowana jest dla znacznych sprzętów AGD (takich jak pralki lub lodówki), telewizorów powyżej 32', monitorów powyżej 30' oraz niektórych modeli kin domowych.Jeżeli kupiłeś(-łaś) jedną z naszych lodówek, nasz serwis pomoże Ci ją darmowo podłączyć w Twoim domu.Aby skorzystać z usług serwisowych dla innych naszych maszyn, wybierz LG Express.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.