Menu

LG F4WV9

Cechy produktu

  • Producent LG 
  • Sposób ładowania góra 

Opis

Pralka LG Pralka LG F4WV910P2A o szerokości 60 cm i głębokości 56 cm w klasie energetycznej A+++. Urządzenie ma funkcję AI DD, która zapewnia adekwatne ruchy piorące, a technika LG Steam+ usuwa 99,9% alergenów.

Maksymalna szybkość wirowania wynosi 1400 obr/min. AI DD™ Funkcja AI DD™ w pralce LG F4WV910P2A na podstawie zbiorów informacji na temat prania zagwarantuje optymalne ruchy piorące. Funkcja lokalizuje nie tylko ciężar wsadu,też miękkość materiału i dobiera dla niego optymalne ruchy piorące.

precyzyjne pranie w 39 minut Funkcja TurboWash™360˚ w pralce LG F4WV910P2A pozwala na precyzyjne wypranie ubrań w zaledwie 39 minut i lepiej broni materiał przed zniszczeniem. Dysze 3D rozpryskujące wodę w czterech kierunkach starannie wypiorą każdy centymetr ubrania.

Silnik BLDC i inwerterowa pompa Silnik BLDC i inwerterowa pompa umożliwiają zmiany szybkości obrotowej pompy pralki LG F4WV910P2A. Spora siła spryskiwania pod dużym kątem lub spryskiwanie z małą siłą i pod śladowym kątem.

Wszystko to sprawia, że detergenty szybciej docierają do pranych ciuchów. Mniej zagnieceń, więcej higieny technika LG Steam+™ w pralce LG F4WV910P2A likwiduje 99,9% alergenów, takich jak roztocza mogące powodować alergie i problemy z oddychaniem i powoduje o 30% mniej zagnieceń.

Największa objętość i znakomite dopasowanie Korzystaj z bębna pralki LG F4WV910P2A o obszerniejszej objętości w swojej pralni! Bez konieczności zwiększania wymiaru pralki. Większa odporność i higiena ulepszone drzwiczki ze szkła hartowanego zapewnią większą wytrzymałość, a higieniczny i trwały zabierak ze stali nierdzewnej zapewnia większą higienę wnętrza pralki LG F4WV910P2A.

Lepsza widoczność i elegancja Bardziej widoczny ekran i obszerniejsza gałka z metalicznym wykończeniem ułatwia sterowanie pralki LG F4WV910P2A. Dostępne z TWINWash™ Mini w dodatku pralka TWINWash™ Mini według Twoich preferencji, stylu życia i wyglądu wnętrza.

Oszczędzaj czas i pieniądze w swym aktywnym życiu z pralką LG F4WV910P2A. Inteligentne urządzenie Dzięki technologii SmartThinQ™ pralka LG F4WV910P2A jest już wystarczająco inteligentna, aby można ją było obsługiwać zdalnie i pobierać uzupełniające programy prania.

Łącze Wi-Fi gwarantuje łatwą obsługę i dostęp do najnowocześniejszych opcji....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.