Moje konto
  • Mastercook PTDE3246 Mastercook PTDE3246
  • Mastercook PTDE3246 Mastercook PTDE3246

Mastercook PTDE3246

0 ofert z 0 sklepów

Producent Mastercook Klasa energetyczna A+++ Wysokość 85 cm Prędkość wirowania 1200 obr/min Automatyka wagowa tak Wsad 6 kg WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Oferty niedostępne

Niestety żaden ze sklepów nie oferuje obecnie tego produktu.

Popularne produkty Mastercook

Popularne produkty z kategorii Pralki innych firm

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentMastercook
Klasa energetycznaA+++
Wysokość85 cm
Prędkość wirowania1200 obr/min
Automatyka wagowatak
Wsad6 kg

Sprawdź możliwości pralki Mastercook PTDE3246.

Parametry

Wszelkie te dane składają się na wysoką klasę energetyczną A+++. Dzięki temu, pralka ta zapewnia tanią eksploatację oraz najwyższą efektywność energetyczną. Automatyka wagowa, pozwala ustalić ile kilogramów prania przygotowaliśmy. Teraz pralka samoczynnie dobierze ilość wody do wybranego przez nas programu i obciążenia bębna.

Funkcje

Mnogość trybów prania, pozwala dostosować pracę pralki do konkretnych tkanin jak i konkretnych rodzajów ubrań. Teraz piorąc wełnę, bawełnę czy delikatną koronkę, masz pewność, że nie uszkodzą się podczas czyszczenia. Pełna regulacja temperatur, pozwala dopasować ją do indywidualnych potrzeb. Dzięki temu możemy prać nie tylko w wysokich temperaturach, ale i w miarę możliwości, ekonomicznie w niskich temperaturach. Funkcje opóźnionego startu docenią wszyscy ci, którzy lubią trzymać się swojego planu dnia. Dzięki tej opcji, możemy ustalić godzinę prania i być pewni, że nie zapomnimy o tym domowym obowiązku. Funkcja ta, daje nam wielkie możliwości ustawienia planu czasowego na konkretny dzień. To duże ułatwienie, z którego warto korzystać.

Eksploatacja

Biorąc pod uwagę kupno pralki, warto też zwrócić uwagę na kwestie bezpieczeństwa. Mastercook zadbał o to abyśmy nie zalali swojego domu, jak i sąsiadów. PTDE3246 został wyposażony w zabezpieczenie przeciwwypływowe. Dzięki temu możemy być spokojni, że nawet przy awarii, woda zgromadzona w pralce, nie rozleje się po całej łazience.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też