Moje konto
  • Mastercook PTE1336 Mastercook PTE1336

Mastercook PTE1336

2 oferty z 1 sklepu

Producent Mastercook WIĘCEJ INFORMACJI ↓

MASTERCOOK PTE-1336P

Ładowanie: Od góry; Głębokość [cm]: 60; Prędkość obrotowa [obr/min]: 1300; Wsad [kg]: 6; Klasa energetyczna: A++

Dostępny w 3-7 dni  ✓

Pralka MASTERCOOK PTE-1336

Ładowanie: Od góry; Głębokość [cm]: 60; Prędkość obrotowa [obr/min]: 1300; Wsad [kg]: 6; Klasa energetyczna: A; Automatyka wagowa: Tak

Dostępny w 3-7 dni  ✓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentMastercook

Szukasz funkcjonalnej i solidnej pralki? Sprawdź co ma do zaoferowania Mastercook PTE1336, sprzęt, który może spełnić Twoje wymagania.

Funkcje

Specjalne programy takie jak: Wełna, Bawełna, pranie Delikatne, Syntetyki i podobne, pozwalają odpowiednio dobrać tryb pracy pralki do pranych ubrań czy tkanin. Chroni to je przed zniszczeniem czy zmechaceniem, a także gwarantuje skuteczność czyszczenia. Tryb prania codziennego pozwala oszczędzać wodę i energię, natomiast opcja Sport, z powodzeniem poradzi sobie nawet z dużymi zabrudzeniami odzieży sportowej. Temperatury możesz ustawiać za pomocą wygodnego pokrętła. Dzięki temu możesz sterować pracą pralki, i decydować, czy chcesz prać szybciej w wyższej temperaturze, czy oszczędzać energię i prać w niższej. Urządzenie posiada także funkcję opóźnionego startu, dzięki czemu możemy nastawić pranie na konkretną godzinę. Dzięki temu możemy na przykład ustawić pranie w czasie naszej nieobecności, by po powrocie z pracy mieć je gotowe.

Eksploatacja

Pralka PTE1336 posiada wszystko to, co urządzenie tego typu posiadać powinno. Mnóstwo programów piorących, pełną regulację temperatur i obrotów, a także szereg przydatnych funkcji ułatwiających codzienne użytkowanie. Wybór pralki do domu, to oczywiście kwestia złożona, jednak biorąc pod uwagę możliwości oraz funkcje, propozycję Mastercook, można uznać za wartą uwagi.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.