Menu

Miele WDB030WCS

Cechy produktu

 • Producent Miele 
 • Klasa energetyczna A+++ 
 • Sposób ładowania góra 
 • Wyświetlacz elektroniczny tak 
 • Wysokość 85 cm
 • Szerokość 59 cm
 • Głębokość 63 cm
 • Prędkość wirowania 1400 obr/min
 • Automatyka wagowa tak 
 • Wsad 7 kg
 • Poziom hałasu 50 dB

Opis
Watercontrol System (WCS) Watercontrol System (WCS) kontroluje dopływ wody przy pomocy czujnika poziomu wody. Jeśli nie zostanie osiągnięty normalny poziom wody, dopływ zostaje zatrzymany. Jeśli we wnętrzu urządzenia nastąpi wyciek wody, zawór dopływowy w urządzeniu zostanie zamknięty a woda odpompowana ze zbiornika. Przełącznik pływakowy na dnie urządzenia rozpozna ponadto wyciek wody.

sprawność energetyczna Pralki Miele są naturalne i zużywają tylko potrzebną ilość wody i prądu. Najbardziej oszczędne wśród nich piorą choćby 40% efektywniej niżeli wartość graniczna (46) przewidziana dla najwyższej klasy energetycznej A+++.
Automatyka wagowa Wszystkie pralki Miele dysponują inteligentną automatyką wagową. Analizuje ona aktualną wielkość ładunku i zużywa jedynie tyle wody i prądu, ile jest konieczne dla uzyskania adekwatnego efektu prania i płukania.
Licznik ilości wody Niektóre pralki Miele jako uzupełnienie automatyki wagowej mają także licznik ilości wody: za pomocą dokładnego wirnika skrzydełkowego liczba pobieranej wody jest szczególnie precyzyjnie mierzona i dostosowywana. Pomaga to oszczędzać wodę - w najwyższym stopniu ekonomicznie i naturalnie.
Emaliowany front marka Miele jako jedyny urządzeń domowych pokrywa emalią fronty wszelkich swych pralek, suszarek i pralko-suszarek. Ta wysokiej jakości emalia jest odporna na zarysowania, korozję, kwasy i zasady, przystępna do czyszczenia i trwała, jednocześnie pod względem kolorystycznym, jak i użytkowym.
Testowane na 20 lat użytkowania1 by spełnić najwyższe oczekiwania jakościowe, w trakcie opracowywania Miele sprawdza swoje urządzenia w ciężkim teście użytkowym. W takim teście urządzenia muszą prać poprzez 10000 godzin. Przeprowadza się przy tym ok. 5000 zróżnicowanych programów. W odniesieniu do codziennego stosowania odpowiada to ok. 5 programom tygodniowo o przeciętym czasie trwania 2 godzin - poprzez 20 lat.
opatentowana szuflada na środki piorące AutoClean2 podczas każdego programu prania szuflada na proszek AutoClean przepłukiwana jest kilkoma silnymi uderzeniami wody. W ten sposób są wypłukiwane pozostałości środka do prania. Sprzyja temu nad wyraz gładka powierzchnia.
opatentowany bęben SoftCare Miele3 Dzięki powierzchni bębna SoftCare Miele w formie plastra miodu, pomiędzy tekstyliami i ściankami bębna kreuje się cienka powłoka wody. Pranie ślizga się na niej łagodnie i jest w ten sposób optymalnie bronione. Dzięki zmniejszonym i wypolerowanym na brzegach otworom Państwa tkaniny są bronione przed mechaceniem i zaciąganiem. Części niechciane jak spinacze biurowe albo fiszbiny biustonoszy nie przedostaną się już więcej do pompy odpływowej.

1To odpowiada ok. 5 programom tygodniowo z przeciętnie 2 godzinami pracy.
2Patent: EP 2 022 884
3Patent: EP 0 935 687
Ilustracje przykładowe, w celu objaśnienia.

produkt
marka
Kod producenta
N WDB 030 WCS
EAN
4002515817254
dane podstawowe
Chrome Edition
Biały
wariant
standardowe
Klasa technologiczne Zużycie Wirowanie Funkcje Programy
warianty programów
Program Bawełna
Program Expres 20
Program Impregnacja
Program Jeans
Program Koszule
Program Krochmalenie
Program Outdoor
Program Płukanie
Program Płukanie/Krochmalenie
Program Pompowanie/Wirowanie
Program dzianiny niezwykle finezyjne
Program dzianiny finezyjne
Program Wełna
rozmiary Drzwi
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
rodzaj gwarancji
Gwarancja wewnętrzna

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.