Moje konto
  • Candy CO41262D1 Candy CO41262D1

Candy CO41262D1

2 oferty z 2 sklepów

Producent Candy WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Agito.pl

★★★★★
41422 opinie

Candy CO4 1262 D1-S /TRANSPORT GRATIS DLA ZAMÓWIEŃ OD 99 ZŁ / CODZIENNIE NOWA OFERTA DNIA - SPRAWDŹ!

Candy CO4 1262 D1-S /TRANSPORT GRATIS DLA ZAMÓWIEŃ OD 99 ZŁ / CODZIENNIE NOWA OFERTA DNIA - SPRAWDŹ!

… D1-S pralka automatyczna ładowana od frontu o wymiarach: 60 x 40 x 85 cm i pojemności do 6 kg w klasie energetycznej A+ posiada maksymalne wirowanie do 1200 obr/min. Pralka z 16 programami prania wyposażona jest w automatykę wagową, elektroniczny wyświetlacz, funkcję opóźniony start do 24 h, wskaźnik czasu pozostałego do końca prania, regulację temperatury oraz wyświetlacz 2D. …

Dostępny od ręki  ✓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentCandy

Poszukujesz funkcjonalnej i solidnej pralki? Sprawdź co ma do zaoferowania Candy CO41262D1, sprzęt, który może spełnić Twoje wymagania.

Funkcje

Candy zaimplementował w swojej pralce mnóstwo przydatnych programów. Oczywiście nie zabrakło też tych standardowych, takich jak: Wełna, Bawełna, Intensywne, Delikatne, Ekonomiczne itd. Mnogość programów, pozwala dostosować pracę urządzenia do praktycznie każdej tkaniny oraz rodzaju odzieży. Dzięki temu pozbędziemy się z nich zabrudzeń, a także zapewnimy im bezpieczne pranie. Pełna regulacja temperatur prania, pozwala dostosować do indywidualnych potrzeb pracę pralki. Dzięki temu trudniejsze plamy możemy wywabić łatwiej, używając wysokich temperatur. Natomiast lekkich zabrudzeń możemy się pozbyć już w niższych temperaturach, jednocześnie zużywając mniej energii i tym samym piorąc ekonomicznie. Funkcja opóźnionego startu, pozwala na ustawienie prania w czasie, w którym najbardziej nam to odpowiada. Na przykład podczas naszej nieobecności w domu. Dzięki temu, po powrocie, obowiązek prania mamy z głowy. Wystarczy je rozwiesić i gotowe.

Eksploatacja

Wybór pralki Candy CO41262D1, to dobra decyzja dla wszystkich, którzy potrzebują prostego w obsłudze i sprawnego urządzenia do użytku domowego. Duża pojemność, tryby pracy, regulowana liczba obrotów i prostota użytkowania zapewniają spokojną pracę. Dodatkowo zabezpieczenie przeciwwypływowe ochroni zarówno nasz dom, jak i ewentualnych sąsiadów mieszkających pod nami.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też