Moje konto
  • Candy CO41262D1 Candy CO41262D1

Candy CO41262D1

2 oferty z 2 sklepów

Producent Candy WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Agito.pl

★★★★★
42498 opinii

Candy CO4 1262 D1-S /KAPSUŁKI DO PRANIA GRATIS. / CODZIENNIE NOWA OFERTA DNIA - SPRAWDŹ!

Candy CO4 1262 D1-S /KAPSUŁKI DO PRANIA GRATIS. / CODZIENNIE NOWA OFERTA DNIA - SPRAWDŹ!

Candy CO 4 1262 D1-S pralka automatyczna ładowana od frontu o wymiarach: 60 x 40 x 85 cm i pojemności do 6 kg w klasie energetycznej A+ posiada maksymalne wirowanie do 1200 obr/min. Pralka z 16 programami prania wyposażona jest w automatykę wagową, elektroniczny wyświetlacz, funkcję opóźniony start do 24 h, wskaźnik czasu pozostałego do końca prania, regulację temperatury oraz wyświetlacz 2D.

Dostępny od ręki  ✓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentCandy

Szukasz pralki? Sprawdź co oferuje urządzenie Candy CO41262D1.

Funkcje

Specjalne programy takie jak: Wełna, Bawełna, pranie Delikatne, Syntetyki i podobne, pozwalają odpowiednio dobrać tryb pracy pralki do pranych ubrań czy tkanin. Chroni to je przed zniszczeniem czy zmechaceniem, a także gwarantuje skuteczność czyszczenia. Tryb prania codziennego pozwala oszczędzać wodę i energię, natomiast opcja Sport, z powodzeniem poradzi sobie nawet z dużymi zabrudzeniami odzieży sportowej. Temperatury możesz ustawiać za pomocą wygodnego pokrętła. Dzięki temu możesz sterować pracą pralki, i decydować, czy chcesz prać szybciej w wyższej temperaturze, czy oszczędzać energię i prać w niższej. Urządzenie posiada także funkcję opóźnionego startu, dzięki czemu możemy nastawić pranie na konkretną godzinę. Dzięki temu możemy na przykład ustawić pranie w czasie naszej nieobecności, by po powrocie z pracy mieć je skończone.

Eksploatacja

Pralka CO41262D1 posiada wszystko to, co urządzenie tego typu posiadać powinno. Mnóstwo programów piorących, pełną regulację temperatur i obrotów, a także szereg przydatnych funkcji ułatwiających codzienne użytkowanie. Wybór pralki do domu, to oczywiście kwestia złożona, jednak biorąc pod uwagę możliwości oraz funkcje, propozycję Candy, można uznać za wartą uwagi.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też