Moje konto
  • Miele W5000WPS Miele W5000WPS
  • Miele W5000WPS Miele W5000WPS
  • Miele W5000WPS Miele W5000WPS

Miele W5000WPS

2 oferty z 2 sklepów

Producent MieleKlasa energetyczna A+++Szerokość 59.5 cmGłębokość 62 cmPrędkość wirowania 1600 obr/minAutomatyka wagowa takWsad 8 kg WIĘCEJ INFORMACJI ↓

RTV EURO AGD

★★★★★
29875 opinii

Miele W 5000 WPS Supertronic + AWD 10

Miele W 5000 WPS Supertronic + AWD 10

W zestawie z pralką AutoDos AWD10 – system automatycznego dozowania środka piorącego w płynie i w proszku

Dostępność sprawdź w sklepie →

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentMiele
Klasa energetycznaA+++
Szerokość59.5 cm
Głębokość62 cm
Prędkość wirowania1600 obr/min
Automatyka wagowatak
Wsad8 kg

Sprawdź, czy Miele W5000WPS spełnia Twoje potrzeby. Przeczytaj opis, obejrzyj zdjęcia, podejmij dobrą decyzję.

Parametry

A także 62 cm głębokości. Klasa energetyczna modelu W5000WPS to A+++. Pralka posiada przydatną funkcję. Jest nią automatyka wagowa. Dzięki niej, pralka sama określi ile kilogramów prania zamierzamy wyprać i dostosuje do niego ilość wody potrzebnej do pracy. Bardzo przydatne w codziennej eksploatacji.

Funkcje

Miele zaimplementował w swojej pralce mnóstwo przydatnych programów. Oczywiście nie zabrakło też tych standardowych, takich jak: Wełna, Bawełna, Intensywne, Delikatne, Ekonomiczne itd. Mnogość programów, pozwala dostosować pracę urządzenia do praktycznie każdej tkaniny oraz rodzaju odzieży. Dzięki temu pozbędziemy się z nich zabrudzeń, a także zapewnimy im bezpieczne pranie. Pełna regulacja temperatur prania, pozwala dostosować do indywidualnych potrzeb pracę pralki. Dzięki temu trudniejsze plamy możemy wywabić łatwiej, używając wysokich temperatur. Natomiast lekkich zabrudzeń możemy się pozbyć już w niższych temperaturach, jednocześnie zużywając mniej energii i tym samym piorąc ekonomicznie. Funkcja opóźnionego startu, pozwala na ustawienie prania w czasie, w którym najbardziej nam to odpowiada. Na przykład podczas naszej nieobecności w domu. Dzięki temu, po powrocie, obowiązek prania mamy z głowy. Wystarczy je rozwiesić i gotowe.

Eksploatacja

Wybór pralki Miele W5000WPS, to dobra decyzja dla wszystkich, którzy potrzebują prostego w obsłudze i sprawnego urządzenia do użytku domowego. Duża pojemność, tryby pracy, regulowana liczba obrotów i prostota użytkowania zapewniają spokojną pracę. Dodatkowo zabezpieczenie przeciwwypływowe ochroni zarówno nasz dom, jak i ewentualnych sąsiadów pod nami.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.