Moje konto
  • Samsung WF600B0BKWQ Samsung WF600B0BKWQ
  • Samsung WF600B0BKWQ Samsung WF600B0BKWQ

Samsung WF600B0BKWQ

2 oferty z 2 sklepów

Producent Samsung Klasa energetyczna A+++ Szerokość 60 cm Głębokość 45 cm Prędkość wirowania 1000 obr/min Automatyka wagowa tak Wsad 6 kg WIĘCEJ INFORMACJI ↓

RTV EURO AGD

★★★★★
30645 opinii

Samsung WF600B0BKWQ

Samsung WF600B0BKWQ

Dostępność sprawdź w sklepie →

OleOle!

★★★★★
13164 opinie

Samsung WF600B0BKWQ

Samsung WF600B0BKWQ

Dostępność sprawdź w sklepie →

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentSamsung
Klasa energetycznaA+++
Szerokość60 cm
Głębokość45 cm
Prędkość wirowania1000 obr/min
Automatyka wagowatak
Wsad6 kg

Poszukujesz funkcjonalnej i solidnej pralki? Sprawdź co ma do zaoferowania Samsung WF600B0BKWQ, sprzęt, który może spełnić Twoje wymagania.

Parametry

A także 45 cm głębokości. Klasa energetyczna modelu WF600B0BKWQ to A+++. Pralka posiada przydatną funkcję. Jest nią automatyka wagowa. Dzięki niej, pralka sama określi ile kilogramów prania zamierzamy wyprać i dostosuje do niego ilość wody potrzebnej do pracy. Bardzo przydatne w codziennej eksploatacji.

Funkcje

Samsung zaimplementował w swojej pralce mnóstwo przydatnych programów. Oczywiście nie zabrakło też tych standardowych, takich jak: Wełna, Bawełna, Intensywne, Delikatne, Ekonomiczne itd. Mnogość programów, pozwala dostosować pracę urządzenia do praktycznie każdej tkaniny oraz rodzaju odzieży. Dzięki temu pozbędziemy się z nich zabrudzeń, a także zapewnimy im bezpieczne pranie. Pełna regulacja temperatur prania, pozwala dostosować do indywidualnych potrzeb pracę pralki. Dzięki temu trudniejsze plamy możemy wywabić łatwiej, używając wysokich temperatur. Natomiast lekkich zabrudzeń możemy się pozbyć już w niższych temperaturach, jednocześnie zużywając mniej energii i tym samym piorąc ekonomicznie. Funkcja opóźnionego startu, pozwala na ustawienie prania w czasie, w którym najbardziej nam to odpowiada. Na przykład podczas naszej nieobecności w domu. Dzięki temu, po powrocie, obowiązek prania mamy z głowy. Wystarczy je rozwiesić i gotowe.

Eksploatacja

Wybór pralki Samsung WF600B0BKWQ, to dobra decyzja dla wszystkich, którzy potrzebują prostego w obsłudze i sprawnego urządzenia do użytku domowego. Duża pojemność, tryby pracy, regulowana liczba obrotów i prostota użytkowania zapewniają spokojną pracę. Dodatkowo zabezpieczenie przeciwwypływowe ochroni zarówno nasz dom, jak i ewentualnych sąsiadów mieszkających pod nami.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też