Moje konto
  • Samsung WF600B0BKWQ Samsung WF600B0BKWQ
  • Samsung WF600B0BKWQ Samsung WF600B0BKWQ

Samsung WF600B0BKWQ

2 oferty z 2 sklepów

Producent Samsung Klasa energetyczna A+++ Szerokość 60 cm Głębokość 45 cm Prędkość wirowania 1000 obr/min Automatyka wagowa tak Wsad 6 kg WIĘCEJ INFORMACJI ↓

RTV EURO AGD

★★★★★
31178 opinii

Samsung WF600B0BKWQ

Samsung WF600B0BKWQ

Dostępność sprawdź w sklepie →

OleOle!

★★★★★
13976 opinii

Samsung WF600B0BKWQ

Samsung WF600B0BKWQ

Dostępność sprawdź w sklepie →

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentSamsung
Klasa energetycznaA+++
Szerokość60 cm
Głębokość45 cm
Prędkość wirowania1000 obr/min
Automatyka wagowatak
Wsad6 kg

Poszukujesz funkcjonalnej i solidnej pralki? Sprawdź Samsung WF600B0BKWQ, propozycję, która może spełnić Twoje wymagania.

Parametry

Jej głębokość to 45 cm. Klasa A+++ zapewnia wysoką jakość i wysoką efektywność energetyczną urządzenia. Niewątpliwym ułatwieniem w codziennej pracy, jest automatyczny dobór ilości wody do ilości prania. Pralka sama określi ile wody jest wymagane do wyprania załadowanej do bębna odzieży. Dzięki temu rozwiązaniu oszczędzasz czas, energię oraz wodę.

Funkcje

Producent przewidział dla swojego urządzenia szereg przydatnych trybów piorących. Wśród nich są te najpopularniejsze, takie jak "Codzienne", "Bawełna", "Wełna", "Delikatne", "Bielizna" i wiele więcej. Dzięki nim możemy dokładnie wyczyścić swoją odzież, bez strachu przed zniszczeniem jej w bębnie pralki. Tryby "Pranie ręczne" czy "Sport" pozwalają doprać najróżniejsze zabrudzenia, nawet te, które wydają się trudne do usunięcia. Regulacja temperatury prania, pozwala dostosować ją nie tylko do rodzaju odzieży, ale także konkretnych zabrudzeń, które wymagają czyszczenia. Możesz więc łatwe plamy prać już w temperaturze 30 stopni, tym samym oszczędzając energię i piorąc oszczędnie. Jeśli jednak musimy poradzić sobie z trudnym zabrudzeniem, warto ustawić najwyższą temperaturę prania. Jeśli w ciągu dnia brakuje Ci czasu na zrobienie prania, bądź często o tym zapominasz, to funkcja "Opóźnionego startu" pozwoli Ci sobie z tym poradzić. Dzięki tej opcji, możesz zaplanować pranie z dużym wyprzedzeniem, a potem nie zaprzątać sobie nim głowy. Funkcja ta jest bardzo przydatna w codziennym użytkowaniu.

Eksploatacja

Prostota, użyteczność i funkcjonalność to atuty urządzenia Samsung WF600B0BKWQ. Posiadane funkcje pozwalają domniemywać, iż pralka ta spełnia aż nadto swoje podstawowe funkcje. Zastosowane zabezpieczenie przeciwwypływowe, pozwala na spokojną i bezpieczną eksploatację, dzięki czemu nie musimy się obawiać o to, że podczas naszej nieobecności zawartość pralki wyleje się na podłogę.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.

Sprawdź też