Menu

Samsung WF60F4EFW0W

Cechy produktu

 • Producent Samsung 
 • Klasa energetyczna A+++ 
 • Sposób ładowania front 
 • Wyświetlacz elektroniczny tak 
 • Wysokość 85 cm
 • Szerokość 60 cm
 • Głębokość 40 cm
 • Prędkość wirowania 1000 obr/min
 • Automatyka wagowa tak 
 • Wsad 6 kg
 • Poziom hałasu 61 dB
 • Kolor biały 

Opis

wybrane atrybuty wygoda Prosta obsługa pralka na lata PORÓWNAJ PRODUKTY warto wiedzieć wybrane cechy EcoBubble™ produktywne eliminowanie zabrudzeń choćby w niskiej temperaturze. Bęben Diamond Opływowy zarys bębna Diamond i specjalnie wyprofilowane otwory to pokaźniejsza ochrona ubrań.

Design Crystal Gloss™ Białe drzwi, a także kryształowe pokrętło wyboru programów. Smart Check To system wykrywania i diagnostyki problemów, z podpowiedziami przystępnych rozwiązań. Blokada rodzicielska Funkcja uniemożliwia przypadkową zmianę ustawień i programów w trakcie pracy pralki.

Najwyższa klasa energetyczna A+++ Ta klasa, to pewność minimalnego zużycia prądu i niskich rachunków. WEJDŹ DO ŚWIATA ECOBUBBLE™ EcoBubble™. Sprawne pranie choćby w niskiej temperaturze technologia EcoBubble™ zrewolucjonizowała cykl prania dzięki intensywnej pianie, która produktywnie eliminuje zabrudzenia nawet w niskiej temperaturze.

również oszczędność energii i ochronę tkanin.* * Dowiedz się więcej na www.ecobubble.samsung.pl. Wydajne pranie w niskiej temperaturze Generator EcoBubble™ łączy detergent, wodę i powietrze w aktywną pianę, która rozpuszcza zabrudzenia już na początku prania.

Ochrona tkanin dynamiczna piana sprawnie eliminuje zabrudzenia w niskiej temperaturze nie niszcząc finezyjnych dzianin. Energooszczędność Pranie przeprowadzone w niższej temperaturze zużywa mniej energii niezbędnej do podgrzania wody.

Pozytywna opinia Instytutu Matki i Dziecka Dzięki łatwości wypłukania dynamicznej piany, resztki detergentu nie pozostają na ubraniach, chroniąc wrażliwą skórę dziecka. Przyjemność używania Bęben Diamond.

Dba o subtelne dzianiny Pralka ma specjalnie wyprofilowany bęben Diamond Drum, o zmniejszonych otworach. Dzięki czemu dzianiny są bardziej chronione przed uszkodzeniami. Nadzwyczajne warunki do prania choćby najdelikatniejszych tkanin.

Smart Check. Inteligentne wsparcie dla Twojej wygody Smart Check to funkcja, która pomaga rozpoznać i rozwiązać problemy związane z niepoprawną pracą pralki. Diagnozuje wszelkiego typu usterki, po czym dostarcza szybkie i nieskomplikowane rozwiązania bez konieczności wzywania specjalisty.

wygodne rozwiązanie. Ustaw czas zakończenia prania Zakończenie procesu prania możesz opóźnić od 3 do 19 godzin (w godzinnych odstępach) w zależności od Twoich potrzeb. W ten sposób unikniesz pozostawienia wilgotnych ciuchów w pralce, gdy nie masz możliwości wyciągnięcia prania tuż po jego zakończeniu.

zestaw programów. Dostosowane do potrzeb Pralka posiada 12 programów prania i tryby dodatkowe, dzięki którym możesz ustawić znakomite warunki dla dowolnego załadunku – także nad wyraz delikatnych dzianin lub potężnie zabrudzonych ciuchów.

dostępne programy to m.in.: Pranie Super Eco, Kurtki / Płaszcze, Bawełna czy Dziecięce. Dopełniające cykle płukania w trakcie prania pozwolą Ci pozbyć się każdego brudu oraz nadmiernej ilości detergentu. Automatyczny dobór parametrów prania.

Fuzzy Logic Syst...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.