Moje konto
  • Światowit Myszków MD-16 Światowit Myszków MD-16
  • Światowit Myszków MD-16 Światowit Myszków MD-16
  • Światowit Myszków MD-16 Światowit Myszków MD-16

Światowit Myszków MD-16

2 oferty z 2 sklepów

Producent Światowit MyszkówSposób ładowania góra WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Awa24.pl

★★★★★
2339 opinii

Pralka wirnikowa Światowit MD-16 Frania // Wysyłka w 24h - Gwarancja dostępności / 19 lat najwyższej jakości

Pralka wirnikowa Światowit MD-16 Frania // Wysyłka w 24h - Gwarancja dostępności / 19 lat najwyższej jakości

… wąż wylewowy zamykany zaworem. Wymiary pralki MD-16 wynoszą odpowiednio: wysokość 61 cm oraz średnica 35 cm. Masa całkowita - 13 kg. Model MD-16 posiada wyłącznik kołyskowy. Uruchomienie pralki z wyłącznikiem kołyskowym dokonuje się przez wciśnięcie (pochylenie) przycisku z pozycji "0" do pozycji "1".Po zakończeniu prania wystarczy pralkę umyć wodą z dodatkiem mydła …

Dostępny od ręki  ✓

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentŚwiatowit Myszków
Sposób ładowaniagóra

Sprawdź, czy Światowit Myszków MD-16 spełnia Twoje potrzeby. Przeczytaj opis, obejrzyj zdjęcia, podejmij dobrą decyzję.

Funkcje

Światowit Myszków zaimplementował w swojej pralce mnóstwo przydatnych programów. Oczywiście nie zabrakło też tych standardowych, takich jak: Wełna, Bawełna, Intensywne, Delikatne, Ekonomiczne itd. Mnogość programów, pozwala dostosować pracę urządzenia do praktycznie każdej tkaniny oraz rodzaju odzieży. Dzięki temu pozbędziemy się z nich zabrudzeń, a także zapewnimy im bezpieczne pranie. Pełna regulacja temperatur prania, pozwala dostosować do indywidualnych potrzeb pracę pralki. Dzięki temu trudniejsze plamy możemy wywabić łatwiej, używając wysokich temperatur. Natomiast lekkich zabrudzeń możemy się pozbyć już w niższych temperaturach, jednocześnie zużywając mniej energii i tym samym piorąc ekonomicznie. Funkcja opóźnionego startu, pozwala na ustawienie prania w czasie, w którym najbardziej nam to odpowiada. Na przykład podczas naszej nieobecności w domu. Dzięki temu, po powrocie, obowiązek prania mamy z głowy. Wystarczy je rozwiesić i gotowe.

Eksploatacja

Wybór pralki Światowit Myszków MD-16, to dobra decyzja dla wszystkich, którzy potrzebują prostego w obsłudze i sprawnego urządzenia do użytku domowego. Duża pojemność, tryby pracy, regulowana liczba obrotów i prostota użytkowania zapewniają spokojną pracę. Dodatkowo zabezpieczenie przeciwwypływowe ochroni zarówno nasz dom, jak i ewentualnych sąsiadów pod nami.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.