Moje konto
  • Whirlpool AWE 92365P Whirlpool AWE 92365P
  • Whirlpool AWE 92365P Whirlpool AWE 92365P
  • Whirlpool AWE 92365P Whirlpool AWE 92365P
  • Whirlpool AWE 92365P Whirlpool AWE 92365P

Whirlpool AWE 92365P

2 oferty z 2 sklepów

Producent WhirlpoolKlasa energetyczna A+++Sposób ładowania góraWysokość 90 cmSzerokość 40 cmPrędkość wirowania 1200 obr/minAutomatyka wagowa takWsad 6.5 kg WIĘCEJ INFORMACJI ↓

Pralka Whirlpool AWE 92365 P montaż i dostawa w cenie

jeżeli cenisz sobie czas i wygodę, to jako Autoryzowany Serwis Whirlpool, dostarczymy pralkę, wykonamy podłączenie i zabierzemy starą do utylizacji w cenie. Możliwość zapłaty przy dostawie. Dotyczy: Warszawa i okolice. Pralka jest nowa i nie ma żadnych uszkodzeń, posiada 2 lata fabrycznej gwarancji. Jest możliwość wykupienia dodatkowej fabrycznej gwarancji do 5 lat, już od 240,-

Dostępność sprawdź w sklepie →

Agito.pl

★★★★★
38257 opinii

Whirlpool AWE 92365 P /TRANSPORT GRATIS NA DUŻE AGD OD 149 zł! / DARMOWA DOSTAWA!

Whirlpool AWE 92365 P /TRANSPORT GRATIS NA DUŻE AGD OD 149 zł! / DARMOWA DOSTAWA!

Pralka o pojemności wsadu 6,5 kg, z 14 programami prania, funkcją opóźnionego startu, sterowana elektronicznie, o prędkości wirowania 1200 obr/min, w klasie energetycznej A+++.

Dostępność sprawdź w sklepie →

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Informacje o produkcie

ProducentWhirlpool
Klasa energetycznaA+++
Sposób ładowaniagóra
Wysokość90 cm
Szerokość40 cm
Prędkość wirowania1200 obr/min
Automatyka wagowatak
Wsad6.5 kg

Zdecyduj, czy pralka Whirlpool AWE 92365P to dobry wybór dla Twojego domu. Przeczytaj opis, zapoznaj się ze zdjęciami i dokonaj właściwego wyboru.

Parametry

Urządzenie to cechuje się wymiarami 90 x 40 cm. Klasa energetyczna tego urządzenia to A+++. Gwarantuje to świetną wydajność energetyczną, która bezpośrednio przełoży się na opłacalność zakupu i eksploatacji. Automatyka wagowa, to sprytny system, który automatycznie ocenia wagę załadowanej do pralki odzieży i dopasowuje do niej czas prania. Dzięki temu, przy mniejszym załadunku pranie trwa krócej, a my oszczędzamy energię i wodę.

Funkcje

Specjalne programy takie jak: Wełna, Bawełna, pranie Delikatne, Syntetyki i podobne, pozwalają odpowiednio dobrać tryb pracy pralki do pranych ubrań czy tkanin. Chroni to je przed zniszczeniem czy zmechaceniem, a także gwarantuje skuteczność czyszczenia. Tryb prania codziennego pozwala oszczędzać wodę i energię, natomiast opcja Sport, z powodzeniem poradzi sobie nawet z dużymi zabrudzeniami odzieży sportowej. Temperatury możesz ustawiać za pomocą wygodnego pokrętła. Dzięki temu możesz sterować pracą pralki, i decydować, czy chcesz prać szybciej w wyższej temperaturze, czy oszczędzać energię i prać w niższej. Urządzenie posiada także funkcję opóźnionego startu, dzięki czemu możemy nastawić pranie na konkretną godzinę. Dzięki temu możemy na przykład ustawić pranie w czasie naszej nieobecności, by po powrocie z pracy mieć je gotowe.

Eksploatacja

Pralka AWE 92365P posiada wszystko to, co urządzenie tego typu posiadać powinno. Mnóstwo programów piorących, pełną regulację temperatur i obrotów, a także szereg przydatnych funkcji ułatwiających codzienne użytkowanie. Wybór pralki do domu, to oczywiście kwestia złożona, jednak biorąc pod uwagę możliwości oraz funkcje, propozycję Whirlpool, można uznać za wartą uwagi.

Komentarze i pytania

Zadaj pytanie dotyczące produktu lub zostaw komentarz na jego temat.