Menu

Whirlpool FWD 91496

Cechy produktu

 • Producent Whirlpool 
 • Klasa energetyczna A+++ 
 • Sposób ładowania front 
 • Wyświetlacz elektroniczny tak 
 • Wysokość 84 cm
 • Szerokość 59 cm
 • Głębokość 63 cm
 • Prędkość wirowania 1400 obr/min
 • Wsad 9 kg
 • Poziom hałasu 52 dB
 • Kolor biały 

Opis

Pralka WHIRLPOOL Pralka WHIRLPOOL FWD91496BVPL o szerokości 59.5 cm z klasą energetyczną A+++. Urządzenie ma SteamExpert, eliminujący bakterie i nieprzyjemne zapachy i 6 Zmysł, oszczędzający czas, energie i wodę.

Maksymalna szybkość wirowania pralki wynosi 1400 obr/min. SteamExpert SteamExpert łączy w sobie dwa programy: Steam Hygiene oraz Steam Refresh. Steam Hygiene polepsza efektywność poprzez wytwarzanie pary podczas cyklu prania w celu usunięcia wszelkich bakterii z włókien, przy jednoczesnej ich pielęgnacji.

Steam Refresh odświeża ubrania, usuwając z nich nieprzyjemne zapachy. Funkcja ta rozluźnia ponadto włókna, co ułatwia prasowanie ubrań. Dzięki SteamExpert Twoje ubrania będą czyste i gotowe do noszenia już po kilku minutach od wyjęcia z pralki WHIRLPOOL FWD91496BVPL.

6. Zmysł Poznaj innowacyjną technikę, która zaskakuje nieprzeciętnymi rezultatami za każdym razem i pozwoli oszczędzić do 50% czasu, wody, a także energii elektrycznej. Włóż do bębna pranie, wybierz program, a 6.

Zmysł w pralce WHIRLPOOL FWD91496BVPL automatycznie dobierze najkorzystniejsze ustawienia dla rodzaju i wielkości załadunku. Kolorowe 15° Funkcja Kolorowe 15° w pralce WHIRLPOOL FWD91496BVPL pozwala produktywnie prać różnokolorowe materiały w jednym cyklu bez obaw o miksowanie się kolorów.

Przekonaj się, że pranie w niskiej temperaturze może być bezpieczne i tak sprawne, jak w 40°C! Clean + Odkryj sprawny sposób walki z trudnymi plamami. Określ poziom zabrudzenia: intensywny, rutynowy lub prędki – a funkcja Clean+ w pralce WHIRLPOOL FWD91496BVPL skutecznie rozprawi się z plamami już w 40°C!

SoftMove™ Pralka WHIRLPOOL FWD91496BVPL z technologią SoftMove troszczy się o tkaniny i dba o barwy ciuchów. Specjalnie opracowane ruchy bębna w każdym z programów znakomitą ochronę równocześnie ulubionych jeansów, jak i delikatnej jedwabnej bluzki.

Program ''Kołdry'' Program w pralce WHIRLPOOL FWD91496BVPL przeznaczony jest do prania rzeczy wypełnionych puchem, takich jak kołdry, poduszki i kurtki. Zalecane jest umieszczanie takich artykułów w bębnie z brzegami założonymi do środka i nieprzekraczanie ¾ objętości bębna.

W celu osiągnięcia trafnych wyników prania zaleca się używanie detergentu w płynie. Program ''Wełna'' Dzięki dedykowanemu programowi do Wełny, możesz wyprać wszystkie Swoje wełniane ubrania, nawet jeśli są opatrzone etykietą „tylko pranie ręczne" w pralce WHIRLPOOL FWD91496BVPL.

optymalne rezultaty osiągniesz stosując specjalne detergenty i będziesz prać tylko tyle ile zaleca Instrukcja Obsługi. Program ''Sportowe'' Program w pralce WHIRLPOOL FWD91496BVPL jest przeznaczony do prania lekko zabrudzonej odzieży sportowej takich jak dresy, skarpetki czy szorty.

Zalecamy też użytkowanie płynnego detergentu w ilości adekwatnej do połowy załadunku. FreshCare+ FreshCare+ zachowuje świeżość ciuchów na długo po zakończeniu procesu prania w pralce WHIRL...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.