Menu

Whirlpool TDLR 60212

Cechy produktu

  • Producent Whirlpool 
  • Klasa energetyczna A+++ 
  • Sposób ładowania góra 
  • Wyświetlacz elektroniczny tak 
  • Wysokość 90 cm
  • Szerokość 40 cm
  • Głębokość 60 cm
  • Prędkość wirowania 1200 obr/min
  • Wsad 6 kg
  • Poziom hałasu 59 dB

Opis

Specjalnie dla Ciebie pralka TDLR60212 posiada: Maksymalna objętość: 6kg wybór dla tych, którzy piorą solo lub rzadko. Szybkość obrotowa: 1200 obr/min Pranie genialnie odwirowane. Efekt może zawrócić w głowie.

Program ''szybkie pranie - 30 minut'' wyśmienity efekt odświeżania odzieży w ultra krótkim czasie. Klasa energetyczna A+++ Sposób na ochronę środowiska i zmniejszenie rachunków za energię elektryczną.

technika 6. Zmysł Gwarancja najlepszych rezultatów prania. Fresh Care Utrzymuje świeżość dzianin do 6 godzin po zakończeniu procesu prania. Wave Motion Asymetryczne ruchy bębna sprawią, iż włókna tkanin są skrupulatnie rozprowadzone i pokaźnie efektywniej wchłaniają środek piorący.

Kolorowe 15° Pierz skutecznie kolorowe tkaniny w temp. 15°. Opóźnienie startu Pranie odłóż na później. Drum Up Rozwiązanie, które ułatwia pranie. Soft Opening Łatwość wykorzystania w każdym detalu. Klasa energetyczna A+++ Zużywa aż o 30% energii mniej standardowe urządzenia klasy A.

technologia 6. Zmysł Wybierz technologię, która myśli za Ciebie Poznaj nowoczesną technologię, która zaskakuje perfekcyjnymi rezultatami za każdym razem i pozwoli oszczędzić do 50% czasu, wody oraz energii elektrycznej.

Włóż do bębna pranie, wybierz program, a 6. Zmysł w pralce TDLR60212 samoczynnie dobierze najkorzystniejsze ustawienia dla rodzaju i wielkości załadunku. Fresh Care Świeże pranie zaczeka na Ciebie Zachowuje świeżość ciuchów przez subtelne wirowanie po zakończeniu programu, aż do czasu otwarcia pralki.

Wave Motion Oczekuj najkorzystniejszych efektów Dla jeszcze lepszych efektów prania, włącz Wavemotion w pralce TDLR60212. Palka automatycznie wykona cykl obrotów, równomiernie rozkładając ubrania wewnątrz bębna, aby detergent mógł lepiej dotrzeć do włókien i wydajniej doprać zabrudzenia.

Kolorowe 15° Zachowaj odcienie na dłużej Funkcja Kolorowe 15 w pralce TDLR60212 pozwala wydajnie prać różnokolorowe materiały w jednym procesu i to bez obaw o mieszanie się odcieni. Przekonaj się, iż pranie w niskiej temperaturze może być bezpieczne i tak skuteczne, jak w 40 stopniach Celsjusza!

Opóźnienie startu Pranie odłóż na później Dzięki funkcji ''Opóźnienie startu'' możesz ustawić wybrany program, aby zaczynał się w najszczególniej dogodnym dla Ciebie momencie - na przykład w nocy lub gdy obowiązuje niższa stawka za energię.

Drum Up Rozwiązanie, które ułatwia pranie Dzięki funkcji drum up pralka samoczynnie ustawi bęben w stosownej pozycji po praniu bez potrzeby manualnego przekręcania. Soft Opening Łatwość zastosowania w każdym detalu Soft Opening pozwala otworzyć bęben jednym dotknięciem, co bezspornie upraszcza używanie jeżeli trzymasz w rękach pranie.

Klasa energetyczna A+++ Zmniejsz rachunki za prąd Pralka TDLR60212 zużywa do 30% mniej energii elektrycznej w kontraście do standardowych maszyn w klasie A, równocześnie zachowując perfekcyjne efekty pracy....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.