Menu

Bosch WVG30460

Cechy produktu

  • Producent Bosch 
  • Wysokość 85 cm
  • Głębokość 59 cm
  • Szerokość 60 cm
  • Klasa energetyczna
  • Sterowanie elektroniczne 
  • Ilość programów 15 
  • Kolor biały 

Opis

Jakość firmy Bosch Urządzenia uwielbianej producenta BOSCH są nie tylko przezroczyste i proste w obsłudze,zapewniają też najkorzystniejsze rezultaty, nie zapominając o oszczędności. Pralko-suszarka BOSCH WVG30460PL spełnia wszystkie standardy tej marki.

To urządzenie ładowane od frontu, o szerokości 60 cm, z ponad 10 różnymi programami prania, zaopatrzone w silnik EcoSilence Drive™, z 10-letnią gwarancją, zapewniający cichą pracę i odporność. Przychylna alergikom Pralka pozwala na pranie w programie AntyAlergia, nagrodzonym Znakiem Jakości Fundacji ECARF.

Jest to nadzwyczajne rozwiązanie, które poprzez specjalnie opracowany proces prania, dłuższe wystawianie ciuchów na działanie temperatury i dodatkowy etap płukania, redukuje pozostałości alergenów do absolutnego minimum, z zachowaniem trosce o tkaniny.

dodatkowo posiada program HygienaPlus - jedyny taki program do prania ze wstępnym suszeniem w wysokiej temperaturze, który zabija bakterie. Mniejsze zużycie energii Pralko-suszarka BOSCH WVG30460PL w swojej klasie energetycznej A ma przeciętne zużycie energii na pranie i suszenie 4,76 kWh, zużycie wody na pranie i suszenie 103 l w programie bawełna 60.

A dzięki technice ActiveWater Plus™ sensor dobiera staranną liczba wody w zależności od rodzaju dzianiny i ilości prania umieszczonego w pralce. Dwa programu suszenia Pralka pomieści aż 7 kg brudnej odzieży, w suszarce natomiast możemy wysuszyć do 4 kg ubrań.

BOSCH WVG30460PL oferuje dwa program specjalny suszenia: Suszenie finezyjne, Suszenie dynamiczne. Wygodny przycisk Start/Pauza pozwala na dokładanie rzeczy do bębna w każdym momencie, jeśli tylko cykl prania na to pozwala.

szczególnie prosta w obsłudze Pralko-suszarka BOSCH WVG30460PL przy całym swym bogactwie funkcji jest nieskomplikowana w obsłudze. Spory wyświetlacz LED ze wskaźnikiem przebiegu programu, wyborem temperatury, maksymalnych obrotów, pozostałego czasu i opóźnienia końca pracy 24 h oraz informacją o zalecanym maksymalnym załadunku....

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.