Menu

Bosch WVG30460

Cechy produktu

  • Producent Bosch 
  • Wysokość 85 cm
  • Głębokość 59 cm
  • Szerokość 60 cm
  • Klasa energetyczna
  • Sterowanie elektroniczne 
  • Ilość programów 15 
  • Kolor biały 

Opis

VarioPerfect: oszczędzaj czas albo energię.Dzięki tej funkcji każdy może wyprać ubrania tak, jak jest mu najwygodniej: wyjątkowo albo nad wyraz oszczędnie. Jeśli zależy Ci na czasie, włącz opcję TimePerfect; jeśli chcesz oszczędzać energię i bronić środowisko naturalne, zastosuj opcję EcoPerfect.

VarioPerfect® pozwala aktywować jeden z wariantów w najróżniejszych programach co pozwala skrócić czas prania o choćby 65% lub zmniejszyć zużycie energii do 50%.[--[widget81940::core/enp_responsive.widget.video_widget::enp_responsive_form_type_video_widget%5Bprovider%5D=youtube&enp_responsive_form_type_video_widget%5BvideoId%5D=j80LcR4vk6Q&enp_responsive_form_type_video_widget%5Btemplate%5D=0&enp_responsive_form_type_video_widget%5Bwidth%5D=100%25&enp_responsive_form_type_video_widget%5Bheight%5D=450&enp_responsive_form_type_video_widget%5Bvideo_mp4%5D=&enp_responsive_form_type_video_widget%5Bvideo_webm%5D=&enp_responsive_form_type_video_widget%5Bvideo_ogv%5D=&enp_responsive_form_type_video_widget%5Bposter%5D=]--]ActiveWater Plus: oszczędzaj pieniądze i chroń środowisko dzięki funkcji starannego zarządzania poborem wody.technika ActiveWater obejmuje trzy części: sterowaną przy pomocy czujników funkcję stałej, automatycznej regulacji pod kątem ładunku, zoptymalizowany system doprowadzania wody i system bębna.

Aby uniknąć marnowania wody, czujka dobiera staranną ilość wody w zależności od rodzaju tkaniny i ilości prania umieszczonego w pralce. Technologia ActiveWater Plus™ pobiera słuszną ilość wody co ogranicza koszty użytkowania pralki.[--[widget85683::core/enp_responsive.widget.video_widget::enp_responsive_form_type_video_widget%5Bprovider%5D=youtube&enp_responsive_form_type_video_widget%5BvideoId%5D=N_dgKnxzIuU&enp_responsive_form_type_video_widget%5Btemplate%5D=0&enp_responsive_form_type_video_widget%5Bwidth%5D=100%25&enp_responsive_form_type_video_widget%5Bheight%5D=450&enp_responsive_form_type_video_widget%5Bvideo_mp4%5D=&enp_responsive_form_type_video_widget%5Bvideo_webm%5D=&enp_responsive_form_type_video_widget%5Bvideo_ogv%5D=&enp_responsive_form_type_video_widget%5Bposter%5D=]--]pokaźniejsza rozciągliwość z programowaniem czasu zakończenia prania.Dzięki funkcji programowania czasu zakończenia prania, nawet do 24 godziny, możesz cieszyć się jeszcze pokaźniejszą rozciągliwością.

umożliwia ona wstępne określenie czasu zakończenia programu piorącego. Dzięki elektronicznemu sterowaniu, czas prania można nastawić tak, żeby pranie było gotowe, na solidną godzinę, np. Po Twoim powrocie do domu.Start/Pauza z opcją dołożenia praniaPrzycisk Start/Pauza umożliwia dokładanie i wyjmowanie, nawet obfitych rzeczy z pralki w każdym momencie prania, jeśli tylko cykl programu na to pozwala (nie jest to realne np.

podczas wirowania).

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.