Menu

LG F2J6HM0

Cechy produktu

  • Producent LG 
  • Wysokość 85 cm
  • Głębokość 45 cm
  • Szerokość 60 cm
  • Klasa energetyczna
  • Sterowanie dotykowe 
  • Wsad 7 kg
  • Ilość programów 13 
  • Poziom hałasu 57 dB
  • Kolor biały 

Opis

F2J6HM0W Główne właściwości Dodaj ubranie Pralko-suszarka Smart Diagnosis™ Pralka i suszarka w jednym Pralko-suszarka LG to kolejny przykład naszych prekursorskich technologii. Oszczędność miejsca w domu i więcej przestrzeni dla rodziny.

Pralko-suszarka LG perfekcyjnie pierze ubrania, a jednocześnie zastępuje suszarkę. OSZCZĘDZAJ WODĘ I CZAS z technologią Eco Hybrid technika Eco Hybrid klasy energetycznej A oszczędza wodę albo skraca proces suszenia*.

Można wybrać suszenie organiczne albo normalne. Tryb suszenia ECO nie używa wody do suszenia. Normalny tryb suszenia skraca cały proces i obniża zużycie energii. Dodaj odzież Jeśli zapomnisz włożyć artykuł do prania, po prostu naciśnij przycisk „Dodaj odzież" i dodaj co chcesz, od skarpetek po kurtkę.

Drzwiczki można otworzyć podczas prania w każdym programie — bawełna, mieszany, dzianiny niedużo wymagające, Speed14* — prawie natychmiast (w ciągu około 3 sekund)**. Trafne pranie tkanin Po wybraniu programu prania technika napędu bezpośredniego 6 Motion porusza bębnem pralki w wielu kierunkach, gwarantując właściwą pielęgnację tkaniny przy nieprzeciętnej czystości ubrań.

MNIEJSZE DRGANIA I HAŁAS Silnik napędu bezpośredniego stosowany w naszych pralkach jest niezwykle niezawodny i cichy. Wiemy, iż jest to jeden z najkorzystniejszych silników do pralek spomiędzy dostępnych na rynku, w związku z czym objęliśmy wszystkie nasze pralki standardową 10-letnią gwarancją na silnik i części.

dzisiaj to więcej standard, prawda? INTELIGENTNA WYGODA DZIĘKI FUNKCJI NFC Funkcja Tag On pozwala pobrać na smartfona nowe programy prania. Następnie wystarczy dotknąć symbolu Tag On NFC, by zainstalować program w pralce.

Pamięć gromadzi 20 pozycji, z coroczną ich aktualizacją. Funkcja inteligentnej diagnostyki rozwiązuje niemal wszystkie niewielkie problemy, zanim staną się pokaźniejsze. Pralka i suszarka w jednym Pralko-suszarka LG to kolejny przykład naszych innowacyjnych technice.

Oszczędność miejsca w domu i więcej przestrzeni dla rodziny. Pralko-suszarka LG nieprzeciętnie pierze ubrania, a równocześnie zastępuje suszarkę. OSZCZĘDZAJ WODĘ I CZAS z technologią Eco Hybrid technika Eco Hybrid klasy energetycznej A oszczędza wodę lub skraca cykl suszenia*.

Można wybrać suszenie naturalne albo normalne. Tryb suszenia ECO nie używa wody do suszenia. Normalny tryb suszenia skraca cały proces i ogranicza zużycie energii. Dodaj odzież Jeśli zapomnisz włożyć artykuł do prania, po prostu naciśnij przycisk „Dodaj odzież" i dodaj co chcesz, od skarpetek po kurtkę.

Drzwiczki można otworzyć w trakcie prania w każdym programie — bawełna, mieszany, dzianiny mało wymagające, Speed14* — prawie natychmiast (w ciągu około 3 sekund)**. Adekwatne pranie tkanin Po wybraniu programu prania technika napędu bezpośredniego 6 Motion porusza bębnem pralki w wielu kierunkach, gwarantując właściwą pielęgnację tkaniny przy nadzwyczajnej czystości ubrań.

MNIEJSZE DRGANIA I HAŁ...

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.