Menu

LG F4J6VG0

Cechy produktu

  • Producent LG 
  • Wysokość 85 cm
  • Głębokość 56 cm
  • Szerokość 60 cm
  • Klasa energetyczna
  • Ilość programów 14 
  • Kolor biały 

Opis

Pralka i suszarka w jednym Pralko-suszarka LG to kolejny przykład naszych najnowocześniejszych technologii. Oszczędność miejsca w domu i więcej przestrzeni dla rodziny. Pralko-suszarka LG doskonale pierze ubrania, a równocześnie zastępuje suszarkę.

Dodaj odzież

Jeśli zapomnisz włożyć artykuł do prania, po prostu naciśnij przycisk „Dodaj odzież" i dodaj co chcesz, od skarpetek po kurtkę. Drzwiczki można otworzyć podczas prania

w każdym programie — bawełna, mieszany, tkaniny niedużo wymagające, Speed14* — prawie natychmiast (w ciągu około 3 sekund)**.

optymalne pranie tkanin

Po wybraniu programu prania technologia napędu bezpośredniego 6 Motion porusza bębnem pralki w wielu kierunkach, zapewniając właściwą pielęgnację dzianiny

przy rewelacyjnej czystości ciuchów.

MNIEJSZE DRGANIA I HAŁAS

Silnik napędu bezpośredniego wykorzystywany w naszych pralkach jest nad wyraz bezawaryjny i cichy. Wiemy, że jest to jeden z najkorzystniejszych silników do pralek spomiędzy przystępnych na rynku,

w związku z czym objęliśmy wszystkie nasze pralki charakterystyczną 10-letnią gwarancją na silnik i części. Dzisiaj to więcej standard, prawda?

towar
marka
Kod producenta
F4J6VG0W
EAN
8806098018352
dane podstawowe
Biały
Klasa techniczne Wirowanie Funkcje Programy
Suszenie
Odświeżanie
rozmiary
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
wariant gwarancji
Producenta Door to Door
dane o gwarancji producenta
Opis:
Planowanie naprawy domowejWyślij formularz naprawy online i zamów serwis do swojego domu lub biuraZaloguj się do swojego konta, aby zgłosić naprawę albo instalację swego zarejestrowanego produktu.Naprawa domowa asygnowana jest dla wielkich sprzętów AGD (takich jak pralki albo lodówki), telewizorów powyżej 32', monitorów powyżej 30', a także niektórych modeli kin domowych.Jeżeli kupiłeś(-łaś) jedną z naszych lodówek, nasz serwis pomoże Ci ją gratisowo podłączyć w Twoim domu.Aby skorzystać z usług serwisowych dla innych naszych urządzeń, wybierz LG Express.

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.